Ala Pugačiova festivalyje „Novaja Volna“ skyrė 20 tūkst. eurų premiją Monikai Linkytei

Martynas Tyla, Monika Linkytė ir Neringa Zeleniūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2014-07-26 22:27
Šeštadienį Jūrmaloje vykstančiame tarptautiniame festivalyje „Novaja Volna“ vyko finalinis dalyvių koncertas. Lietuvai atstovavusios Monikos Linkytės pasirodymas buvo įvertintas aukščiausiais balais – atlikėja iš visų komisijos narių gavo po 11 balų, tačiau to nepakako, kad ji užimtų prizinę vietą.

Netikėta staigmena sekmadienio koncerte

Sekmadienio baigiamajame festivalio koncerte atlikėja sulaukė ypatingos staigmenos. M.Linkytei rusų estrados žvaigždė Ala Pugačiova skyrė savo vardo prizą ir 20 tūkst. eurų premiją. Šiame festivalyje A.Pugačiovos dėmesio sulaukė ne tik Monika, bet ir Latvijos atlikėjas Stasas Šurinas: jam taip ta buvo įteiktas A.Pugačiovos vardo prizas. A.Pugačiovą sieja stiprūs ryšiai su Lietuva. Jos buvęs vyras Mykolas Orbakas – Kristinos Orbakaitės tėvas – kilęs iš Lietuvos.

M.Linkytė neslėpė savo džiaugsmo ir pasidalijo nuotrauka iš Jūrmaloje vykstančio renginio. „Tik pagalvokite. Ala, aš jus myliu. Specialus prizas iš Pugačiovos“, – prie nuotraukos, kurioje ji įsiamžino su M.Tyla ir Neringa Zeleniūte, rašė Monika.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šeštadienio pasirodyme – aukšiausi balai Monikai ir gruzinei

„Šiandien Monika surinko daugiausiai balų iš dalyvavusių. Kol kas ji pagal balus yra trečioje vietoje bendroje įskaitoje. Dar liko gruzinės pasirodymas, ji bendroje įkaitoje yra užėmusi aukštą vietą“, – iš karto po pasirodymo portalui Žmonės.lt sakė Martynas Tyla.

M.Linkytė šeštadienį atliko Brandono Stone‘o kurtą dainą „Tonight“. „Esame laimingi, nes visi mato Monikos profesionalumą. Jei taip bus, kad nieko nelaimėsime ir liksime ketvirti, tai visiškai mūsų nenuliūdins, nes Monika kiekvieną dieną vis gėrėja. Gali jai pritrūkti vieno ar kelių taškų iki prizinės vietos, bet dar turi du atlikėjai pasirodyti, o tada jau bus aišku“, – sakė šiuo metu Jūrmaloje esantis atlikėjos vadybininkas.

Pritrūko vos kelių balų

Iš karto po konkursinės programos pabaigos susisiekus su Jūrmaloje esančiais Lietuvos atstovais, M.Tyla džiaugėsi Monikos pasirodymu, tačiau kaip ir bijojo Martynas, atlikėjai pritrūko vos kelių balų, kad bendroje lentelėje atsidurtų trečioje vietoje. „Gruzinė Nuca Buzaladzė ir Monika šį vakarą surinko vienodą balų skaičių. Gruzinė yra pirma bendroje įskaitoje, antroje vietoje – sesės iš Ukrainos, trečioje – taip pat atlikėjas iš Ukrainos, o tik dviem taškais nuo jo atsiliko Monika“, – pasakojo M.Tyla.

„Rytoj bus paskelbti galutiniai rezultatai, nes balai gali būti pakelti, sudėti – yra įvairių variantų, tačiau šiuo metu pagal balus esame ketvirti. Tai yra labai geras rezultatas, nes per visą festivalio istoriją nei vienas lietuvis nėra taip gerai pasirodęs“, – portalui Žmonės.lt sakė Martynas. Nors festivalis buvo įgavęs politikos prieskonį, M.Tyla pabrėžė, kad bendroje lentelėje karaliauja Gruzija, Ukraina ir Lietuva.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Monika sau pasidovanojo ledą

„Nulipusi nuo scenos negalėjau pratarti nei žodžio. Buvo žiauriai nerealu. Ant scenos pabaiginėjau paskutinę dainos natą, ją tęsiu, o Kirkorovas iškelia lentelę su vienuolika balų net nesulaukęs pabaigos. Jis mojuoja į dangų iškėlęs tą lentelę, tai jau žinojau, kad viskas bus gerai. Publika šį kartą labai palaikė. Smagu sulaukti tokių ovacijų. Kiek mums pasakojo prodiuseriai, čia telpa du tūkstančiai žmonių, tai yra mano laimėjimas pasirodyti tokiai auditorijai bei sulaukti tokio įvertinimo. Kaip aš daugeliui sakau, kad ne vieta yra svarbiausia, o pasiekti auditoriją. Manau, kad šį vakarą tai padariau“, – portalui Žmonės.lt po pasirodymo sakė atlikėja.

Monika prisipažino, kad nulipusi nuo scenos iš karto save apdovanojo – suvalgė porciją karamelinių ledų. „Visą mėnesį man teko atsisakyti ledų, nes jų suvalgiusi dažnai būna problemų su balsu, užkimstu. Todėl teko atsisakyti, tačiau vos pasibaigė koncertas, leidau sau save palepinti“, – juokėsi M.Linkytė.

 
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai