Ala Pugačiova – apie tikrąsias grįžimo į Rusiją priežastis: „Sugrįžau tarsi palaidūnė dukra“

Ala Pugačiova / Scanpix ir Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš keletą dienų nuvilnijus žiniai, kad Rusijos scenos primadona Ala Pugačiova sugrįžo į Maskvą, internetas ėmė ūžti nuo kalbų. Vieni piktinosi, kodėl ji sugrįžo į gimtinę, kiti svarstė, kodėl dainininkė išvis ją paliko. Galiausiai prabilo pati A.Pugačiova – ji pateikė savo versiją, kodėl, Rusijai pradėjus karą Ukrainoje, su šeima pabėgo į Izraelį, o dabar grįžo.

Prieš kelias dienas rusų dizaineris Igoris Guliajevas pranešė, kad kelis mėnesius užsienyje praleidusi dainininkė Ala Pugačiova sugrįžo į Rusiją. Ši naujiena sukėlė daug klausimų ir dalies internautų neapykantą – jie ėmė raginti A.Pugačiovą vėl išvykti iš gimtinės.

Praūžus komentarų audrai, dainininkė atsakė, ką veikė užsienyje ir kodėl dabar grįžo į Rusiją. Anot A.Pugačiovos, jai baigėsi atostogos, kurių metu ji stiprino savo sveikatą, rašo unian.net.

„Sugrįžau tarsi palaidūnė dukra. Atostogos baigėsi. Gaila“, – sakė A.Pugačiova vaizdo įraše, kurį internete skelbė I.Guliajevas.

„Aš ilsėjausi, gydžiausi“, – pridūrė dainininkė.

I.Guliajevas instagrame paviešino ir nuotrauką, kurioje su A.Pugačiova įsiamžinęs prie Maskvoje esančios jo parduotuvės.

Tuo tarpu A.Pugačiovos draugo, poeto Iljos Rezniko žmona tvirtino žinanti tikrąsias Alos Pugačiovos grįžimo į Rusiją priežastis.

Moteris pasakojo, kad jos vyras neapsakomai džiaugėsi Alos Pugačiovos sugrįžimu į Maskvą. „Ilja iš karto jai paskambino: jie jau seniai kalbėjosi“, – I.Rezniko žmonos žodžius cituoja leidinys „PROstar“

Iš „atostogų“ grįžusi A.Pugačiova sakė, kad ketina „susitvarkyti galvą“, tačiau nepateikė detalių, ką tai reikštų. I.Rezniko žmona tikina, kad Pugačiova išvyko iš Jūrmalos vadovaudamasi savo sveikatos poreikiais – jai reikėjo vaistų.

Primename, kad rugpjūčio 27-ąją dizaineris Igoris Guliajevas socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matoma iš limuzino lipanti Ala Pugačiova. Automobilio duris moteris atidarė koja.

„Alusia, kaip mes tavęs pasiilgome“, – prie vaizdo įrašo prirašė I.Guliajevas.

Pasak dainininkės koncertų režisierės Elenos Čiuprakovos, A.Pugačiova į Maskvą grįžo jau seniai, tačiau koncertai dar nėra suplanuoti, rašo unian.net.

Igoris Guliajevas buvo jau anksčiau užsiminęs, kad A.Pugačiova ketina grįžti į Maskvą. Pasak jo, toks sprendimas galimai priimtas dėl to, kad jos ir Maksimo Galkino vaikai čia toliau lankytų mokyklą.

Rusijai pradėjus karą prieš Ukrainą, A.Pugačiova ir M.Galkinas išvyko į Izraelį, o pastaruoju metu laiką leido Jūrmaloje, Latvijoje. Anot unian.net, į gimtinę dabar grįžo tik Ala. Nežinoma, ar jos vyras Maksimas Galkinas, šiuo metu išvykęs į gastroles, sugrįš – Rusijoje jis jau įtrauktas į neoficialų menininkų, nepritariančių agresyviai Putino politikai, „juodąjį sąrašą“.

Iki šiol Ala Pugačiova nėra viešai pasisakiusi apie karą Ukrainoje, tačiau jos sutuoktinis Maksimas Galkinas pasmerkė rusų okupantų žiaurumus. Vis tik Rusijai nepatiko ir primadonos tyla – tariamai tai, kad ji nepasisako kategoriškai už karą, reiškia jos solidarumą su Ukraina.

Rusų propagandistas Antonas Krasovskis pareiškė, jog netolimoje ateityje ketina atskleisti kažką „labai baisaus“ apie garsenybę. Visgi, joks kompromatas paviešintas nebuvo.

Skaitykite daugiau