Akustiniame V. Baumilos koncerte – nuoširdi saviironija ir prisipažinimas apie Miai skirtus balus

Vaidas Baumila / Kipro Kublicko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-26 13:32
Atlikėjas Vaidas Baumila vasario mėnesį pradėjo savo pirmąjį akustinių pasirodymų turą. Šešioms skirtingoms Lietuvos scenoms paruošta dainininko programa šį savaitgalį stabtelėjo Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Sostinės publikai V. Baumila pristatė gerai žinomų dainų akustines interpretacijas, naujausio kūrinio premjerą bei daug nuoširdžių istorijų.

Šeštadienio vakarą, išvydęs pilnutėlę salę žiūrovų, Vaidas juokais svarstė, kad kitą kartą reikės pasirodymą rengti arenoje. Saviironijos nebijantis atlikėjas publiką ragino atsipalaiduoti, bendrauti ir replikuoti. Ir, rodos, žiūrovų daugiau skatinti nebereikėjo – kartu su atlikėju publika dainavo gerai žinomus hitus ir garsiu juoku bei plojimais palydėdavo Vaido komentarus.

Daugiau kaip dešimtmetį didžiojoje muzikinėje scenoje pasirodantis atlikėjas prisipažįsta, kad visuomet su nerimu laukia susitikimo su Vilniaus publika. „Šįkart ne mus valdė publika – o mes ją“, – sėkmingu pasirodymu džiaugėsi V. Baumila.

Akustiniame ture Vaidui scenoje padeda kūrybos bičiuliai, gitaristas ir dainų autorius Juozas Martin bei kompozitorius Kasparas Meginis. Koncertuose, be gerai klausytojams pažįstamų kūrinių „Myliu“, „Tai buvai tu“, „Dviese“, „Ant mašinos stogo“, pristatoma ir naujausios dainos „Suknelė“ premjera. Šis V. Baumilos ir K. Meginio kūrinys jau ruošiamas vasaros sezonui.

Kipro Kublicko nuotr.
Kipro Kublicko nuotr.

Vyriškoje kompanijoje šeštadienio vakarą svečiavosi ir atlikėja Girmantė Vaitkutė. „Galvodamas, ką pasikviesti šiandien į svečius, mąsčiau, apie tuos, kurie nedalyvauja „Eurovizijoje“ ir nenuėjo į Jazzu su Leonu koncertą“, – duetą su Girmante „Kol meile tikėsim“ pristatė Vaidas.

Dar koncerto pradžioje V. Baumila užsiminė, kad vakaras puikiai tinka prisipažinimui ir po kiekvienos dainos laukė tinkamo momento publikai pranešti svarbią žinią. Pagaliau atradęs repertuare tinkamą kūrinį, V. Baumila surimtėjo. „Ilgai svarsčiau, kaip tai pasakyti. Apie tai buvo daug spekuliacijų viešojoje erdvėje. Melavau ir sau, ir aplinkiniams. Tačiau nebegaliu tylėti. Pasitaręs su tėvais bei gavęs draugės pritarimą, turiu jums prisipažinti... Miai skyriau nulį balų!“ – publikos palaikymo šūksniais ir komandos juoku buvo pasitikta ši Vaido staigmena.

Dar daugiau nuoširdžių atlikėjo istorijų, autorinių kūrinių bei ištraukų iš populiarių miuziklų gyvo garso Akustiniame Vaido Baumilos ture Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ir Alytuje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai