Aktualūs specialistų patarimai padės išsirinkti tinkamą vestuvinės suknelės variantą

Vestuvinių suknelių tendencijos / Viešųjų ryšių agentūros „Veikli grupė“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-27 12:34
Kokią vestuvinę suknelę pasirinkti? Kokios šiuo metu tendencijos vyrauja šventinių apdarų madoje? Prieš kiek laiko reikėtų užsisakyti suknelę? Šie ir panašūs klausimai neduoda ramybėms būsimoms nuotakoms, besiruošiančioms įsimintinai datai.

„Visos suknelės gražios, kaip ir visos nuotakos! Tačiau gražiausia suknelė yra ta, kuri tinka, patinka, dera asmeniškai jums, atspindi jūsų individualumą ir atskleidžia jusų asmenybę. Su kuria tiesiog jaučiatės savimi!“ – teigia vestuvinių suknelių salono „MJ salonas“ vadovė Jolanta Malvicienė, jau daugiau nei du dešimtmečius nuotakoms padedanti išsirinkti tinkamą drabužį gražiausiai savo gyvenimo šventei.

Lengva, patogu, gražu – taip trimis žodžiais galima būtų apibūdinti madingą, šiuolaikinę vestuvinę suknelę. Pasak specialistės, tradicines vestuvines sukneles keičia modernesni siluetai, audiniai ir dekoravimo technikos. Audiniai lengvi, perregimi, švelnūs – malonūs liesti ir dėvėti. Prigludę ir lengvai krentantys siluetai pabrėžia moteriškumą ir jautrumą, suteikia įvaizdžiui romantinį prieskonį. Jausmingas, subtilus dekoras suteikia įvaizdžiui šventiškumo. Kaip sako J. Malvicienė, vis dar išlieka madingos gilios iškirptės, perregimumas, sluoksniškumas, 3D efektai, boho stilius. „MJ salonas“ vadovė su skaitytojomis dalijasi naujausiomis šio salono atstovaujamų prekinių ženklų fotosesijų nuotraukomis, kurios iliustruoja vestuvinių suknelių aktualiausias mados tendencijas.

Viešųjų ryšių agentūros „Veikli grupė“ archyvo nuotr.
Viešųjų ryšių agentūros „Veikli grupė“ archyvo nuotr.

„Tačiau svarbiausia, atsižvelgiant į visas mados tendencijas, pasirinkti vestuvinę suknelę, atitinkančią jūsų asmenybę ir figūros tipą“, – teigia pašnekovė. Pasak proginių drabužių žinovės, renkantis vestuvinę suknelę labai svarbus būsimosios nuotakos požiūris ir nusiteikimas. Nuo to priklauso ir galutinis rezultatas. Specialistė rekomenduoja suknelės paieškas pradėti likus maždaug pusei metų iki vestuvių datos.

Viešųjų ryšių agentūros „Veikli grupė“ archyvo nuotr.
Viešųjų ryšių agentūros „Veikli grupė“ archyvo nuotr.

„Svarbu žinoti, kas jums patinka ir kaip norite atrodyti savo šventės dieną. Taip pat reikia apsispręsti, kokią sumą ketinate investuoti į savo aprangą. Planuojant vestuvių biudžetą apie tai reikėtų pagalvoti ir jau žinoti apytikslę sumą, atėjus rinktis vestuvinės suknelės į saloną“, – pabrėžia J. Malvicienė.

Kad vestuvinės suknelės rinkimosi procesas teiktų džiaugsmą ir paliktų tik gerus atsiminimus, specialistė pataria atlikti šiuos namų darbus:

- Išanalizuokite salonų siūlomų vestuvinių suknelių modelių asortimentą, kainas ir dydžius.

- Išsirinkite 3-5 salonus. Svarbiausia, kad šie salonai turėtų jūsų pageidaujamos stilistikos ir dydžio sukneles.

- Siūlomos suknelės turėtų atitikti jūsų nustatytą biudžetą.

- Nerekomenduojama renkantis vestuvinę suknelę kviestis gausią palydą. Geriau, kad tai būtų žmogus, kurio nuomone pasitikite ir kuris palaiko jus. Tai – toks žmogus, su kuriuo jaučiatės geriausiai. Svarbiausia palydos paskirtis – palaikymas. O visa kita palikite atlikti profesionalams: jie žino, ką daro.

Viešųjų ryšių agentūros „Veikli grupė“ archyvo nuotr.
Viešųjų ryšių agentūros „Veikli grupė“ archyvo nuotr.

Žinoma plaukų stilistė Rūta Morozovienė sutiko pakomentuoti, kokios šiuo metu vyrauja tendencijos vestuvinių šukuosenų srityje.

Pasak grožio salono „Cut Code“ įkūrėjos klasika yra visada madinga, tik kas sezoną vis kitaip interpretuojama. Pastaruoju metu vyrauja masyvūs tvarkingi kuodai, susegti apačioje. Taip pat aktualūs laisvi, nesuvaržyti pynimai aplink viršugalvį. Dauguma nuotakų neatsispiria pagundai išskirtinę dieną pasipuošti romantiškomis didelėmis laisvai krentančiomis bangomis.

„Taip pat vis labiau populiarėja tarsi nerūpestingos, lengvai susegtos šukuosenos: netgi karališkosios nuotakos Meghan Markle pavyzdys tai parodo“, – šypsodamasi sakė R. Morozovienė, pabrėžusi, kad šukuoseną visada reikia derinti prie nuotakos suknelės stiliaus, bendro kuriamo jaunosios įvaizdžio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai