Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žuvėdros“ šokėjo Justo Bareišio širdį užkariavo Gerarda Milerytė: „Ji mane pastebėjo per televizorių“

Gerarda Milerytė ir Justas Bareišis
Asmeninio albumo nuotr. / Gerarda Milerytė ir Justas Bareišis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Legendinės „Žuvėdros“ gerbėjai turbūt ne kartą atkreipė dėmesį į bene vieną žaviausių kolektyvo šokėjų – klaipėdietį Justą Bareišį (27). Žiemą vaikinas kartu su dainininke Monika Linkyte dalyvavo ir televizijos projekte „Šok su manimi“. Nors išvaizdžiam vaikinui dėmesio niekada netrūko, jo širdį užkariavo daili šviesiaplaukė iš Radviliškio. „Pamilau ją iš pirmo žvilgsnio“, – mirkteli Justas.

Asmeninio albumo nuotr./Gerarda Milerytė ir Justas Bareišis
Asmeninio albumo nuotr./Gerarda Milerytė ir Justas Bareišis

Justo Bareišio išrinktoji – iš Radviliškio kilusi būsima studentė Gerarda Milerytė. „Mano draugė – labai žavinga, nuostabi ir graži panelė. Ji ką tik baigė mokyklą ir sieks aukštojo mokslo Klaipėdoje“,  – Žmonės.lt pasakoti apie savo antrąją pusę pradeda Justas.

Būtent širdyje užgimę jausmai G.Milerytei gerokai pakoregavo ir ateities planus: mokyklą pabaigusi mergina tikėjosi studijuoti sostinėje, tačiau draugauti su Klaipėdoje gyvenančiu mylimuoju būtų buvę sudėtingiau dėl atstumo.

„Ji tikino, kad būtų studijavusi Vilniuje, bet lyg tyčia pasimaišiau aš“, – juokėsi šokėjas.

Meilė iš pirmo žvilgsnio

Žiemą kartu su dainininke Monika Linkyte projekte „Šok su manimi“ dalyvavęs J.Bareišis nė neįtarė, kad televizija jam padės surasti savo meilę.

Tikiu, kad mūsų meilė neišblės ir degs iki gyvenimo pabaigos...

„Ji mane pastebėjo per televizorių būtent kai dalyvavau šiame projekte – pasikvietė „į draugus“ feisbuke. Taip ir prasidėjo mūsų bendravimas… Vėliau susitikome akis į akį ir patikome vienas kitam“, – pasakojo pašnekovas.

Vaikinas neabejoja, kad judviejų jausmai – tikri ir stiprūs. Nors draugauja pusmetį, abu tiki, kad jų meilės istorija bus ilga ir graži.

„Savo grožiu, paprastumu, tikra ir tyra meile ji užkariavo mano širdį… Pamilau ją iš pirmo žvilgsnio (šypteli). Ji ta, kuri mane supranta ir sugeba prisitaikyti prie mano tikrai ne auksino charakterio. Tikiu, kad mūsų meilė neišblės ir degs iki gyvenimo pabaigos“, – šypsojosi įsimylėjęs J.Bareišis.

Asmeninio albumo nuotr./Gerarda Milerytė ir Justas Bareišis
Asmeninio albumo nuotr./Gerarda Milerytė ir Justas Bareišis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt