Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmoną ir dukrą palaidojęs Pierce'as Brosnanas atviravo apie jo sielą draskančius demonus

Pierce'as Brosnanas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Pierce'as Brosnanas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Holivudo aktorius Pierce'as Brosnanas (63) per interviu leidiniui „Esquire“ prakalbo apie savo naujausius darbus ir jį visą gyvenimą besivaikančius demonus: šeimą palikusį tėvą ir žmoną bei dukrą pasiglemžusį vėžį.

„Galbūt mums reiktų pakalbėti apie tai, ką reikia daryti su tais nelemtais meksikiečiais? Kaip atsiriboti nuo tų problematiškų tipų?“ – pasiteiravo Pierce'as Brosnanas „Esquire“ žurnalisto, kai jiems besikalbant viešbučio televizoriuje sušmėžavo Meksikos prezidentas Enrique Peña Nieto. Politikas pranešė atšaukęs susitikimą su JAV prezidentu Donaldu Trumpu.

Pasiteiravus, ką jis siūlytų, Pierce'as Brosnanas atsakė: „Suimti juos, kankinti juos, pakarti ir atimti jų turtą.“ Šį sakinį palydėjo skambus aktoriaus juokas. Juk ne savo, o savo naujausio herojaus lūpomis legendinis Brosnanas kalbėjo.

Šeštadienį AMC televizijoje pasirodė pirmoji serialo „Sūnus“ (The Son) serija. Tai ypač žiaurus serialas, sukurtas pagal Philippo Meyerio novelę. Šiame šou Pierce'as Brosnanas vaidina Elį Makulą – Teksaso patriarchą, kuris nuo gyvulininkystės nori pereiti prie naftos verslo. Viso to fone Meksikos pasienyje vyksta revoliucija, kuria Elis nori pasinaudoti.

„Viskas daug aktualiau, nei mes galėjome tikėtis. Ar ne?“ – paklausė aktorius pakeldamas vieną antakį.

„Sūnaus“ centre – tėvo ir sūnaus ryšys, o tiksliau – jo nebuvimas. Ši tema artima pačiam Brosnanui. Keturis sūnus užauginęs aktorius pats niekada nematė gero tėvo pavyzdžio.

Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas
Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas

„Mano tėviški instinktai yra grynai mano. Jie nebuvo perimti iš kieno nors, nes nieko šalia ir nebuvo“, – sakė Pierce'as Brosnanas.

Airijoje augusio aktoriaus tėvas apleido šeimą, kai būsima Holivudo žvaigždė dar buvo kūdikis. Pierce'o Brosnano mama išvyko į Londoną ieškoti darbo, o jis liko gyventi pas artimuosius bendrabutyje. Vienos gyvenamosios patalpos buvo gamykloje, o kitos – lentpjūvėje.

„Turėjau geležinę lovą, apie kurią buvo apjuosta užuolaida... Tai buvo mano kambarys, mano prieglauda ir mano asmeninė erdvė“, – „Esquire“ pasakojo Pierce'as Brosnanas. Būtent ši jo kukli prieglauda ir pasėjo svajonę tapti aktoriumi – įkvėptas amerikietiškų vesternų jis mintyse kurdavo nuostabiausias istorijas.

Kai Pierce'ui Brosnanui sukako 31-eri, jo tėvas sugrįžo. Tiesa, ir vėl neužsibuvo.

„Aš susitikau su Tomu tik kartą, 1984-aisiais. Mes kartu praleidome sekmadienio popietę. Pasikalbėjome apie šį bei tą, išgėrėme kelis bokalus “Guinness„ ir atsisveikinome. Man būtų patikę jį pažinti. Jis puikiai mokėjo švilpauti, mes šauniai pasivaikščiojome... Tai viskas, ką aš apie jį žinau“, – pasakojo aktorius.

Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas su pirmąja žmona Cassandra
Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas su pirmąja žmona Cassandra

Žinomiausi Pierce'o Brosnano veikėjai – Tomas Kraunas („Tomo Krauno afera“) ir superagentas Džeimsas Bondas – yra aristokratiški tiek savo elgesiu, tiek kalbėsena. Vis dėlto tikrasis Pierce'as Brosnanas ironiškas ir mažakalbis. Tai – negailestingo likimo „nuopelnas“.

Aktoriaus pirmoji žmona Cassandra, su kuria pragyveno 11 metų, mirė nuo kiaušidžių vėžio 1991-aisiais. 2013 metais ta pati liga pasiglemžė Pierce'o ir Cassandros dukterį Charlotte.

Nors 2001-aisiais aktorius vedė dar sykį (iškėlė vestuves su televizijos žvaigžde Keely Shaye Smith), tamsios mintys yra nuolatinės Pierce'o Brosnano palydovės. Juolab, kad prieš metus kiaušidžių vėžys buvo nustatytas ilgametei Brosnano prodiusavimo partnerei Beau St. Clair.

Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas su dukra Charlotte
Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas su dukra Charlotte

„Patikėkite manimi, į stiklines aš nežiūriu kaip į pusiau pilnas, – kalbėjo Pierce'as Brosnanas. – Tamsus, melancholiškas airių Juodasis šuo vis seka paskui mane.“

Juodasis šuo - Britų salų folkloro vaiduoklis, sutinkamas naktį apleistuose keliuose. Buvo tikima, kad tas, kuris pamato juodąjį šunį, netrukus mirs.

Nejaugi tikrai Pierce'as Brosnanas toks nelaimingas? Ramybę aktorius suranda tapydamas ir džiaugdamasis smulkmenomis.

„Žmogui nereikia didelių namų. Žmogui reikia gero stalo, kad galėtų prie jo sėdėti, geros lovos miegui, vaizdo pro langą ir gero vyno butelio“, – sakė aktorius.

Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas su antrąja žmona
Vida Press nuotr./Pierce'as Brosnanas su antrąja žmona

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt