Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Žiūrovė nusivylė Algio Ramanausko spektakliu „Sex Guru“: „Sumokėjau 16 eurų už neapykantos tiradą”

Algis Ramanauskas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Spektaklio akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Su Žmonės.lt susisiekusi skaitytoja Birutė išreiškė savo nepasitenkinimą: apsilankiusi „Domino“ teatro spektaklyje „Sex Guru“, kuriame pagrindinį ir vienintelį vaidmenį atlieka aktorius, televizijos ir radijo laidų vedėjas Algis Ramanauskas, ji liko nusivylusi aktoriaus darbu scenoje ir pjesės interpretacija.

„Domino“ teatro spektaklyje „Sex Guru“ skaitytoja Birutė lankėsi kovo pabaigoje, tačiau karčių emocijų tikina neatsikratanti iki šiol. Žmonės.lt publikuoja skaitytojos Birutės laišką redakcijai (kalba netaisyta):

Kovo 22 d. (sekmadienį) su vyru nuėjome į plačiai išreklamuotą „Domino“ teatro spektaklį „Sex Guru“ Kaune Girstučio kultūros centre, kuriame darbavosi vienas Algis Ramanauskas. Pagrindinė tema – seksas. Spektaklis, kaip skelbiama austrų autoriaus B.Ludwig. Tačiau nuo pat pradžių susidarė įspūdis, kad tikrasis autorius, o ir „Domino“ teatro administracija nežino, ką iš tiesų spektaklyje kalba A.Ramanauskas. 

Nemanau, kad Austrijoj yra žinomas Lietuvos televizijų laidų dalyvis Cololo, kuris kelis kartus buvo minimas kaip „storas kiauliukas šokinėjantis į vandenį tv laidoje „Šuolis“. Pasak Algio, toks vaizdas gali sugadinti net ir blogą seksą. Vėliau save tituluojantis „sex guru“ pasuko į lietuvišką politiką ir be paliovos murkdė homoseksualiam purve P.Gražulį ir jo partiją. Ar Austrijoj irgi yra „tvarkiečiai“? 

Kodėl patyčios ir primityvūs politinių oponentų įžeidinėjimai vadinami spektakliu ar interaktyviu šou? 

Pasimėgavęs savo išmone ir moksleiviškai pasidžiaugęs, kad dar niekas taip kietai „nevažiavo  ant to išgamos P.Gražulio“  ponas Algis sklandžiai perėjo prie masturbacijos temos, visiems nesusipratusiems primindamas, kad dabartinis Eurokomisaras V.Andriukaitis būdamas Sveikatos apsaugos ministru tuo užsiiminėjo kiekvieną dieną ir dabar tą patį daro, bet rečiau. Vėliau „sex ekspertas“ patikslino, kad V.Andriukaitis daugiau nieko ir nemoka daryti, išskyrus tai ką A.Ramanauskas  „tiksliai žino“ ir paviešino. 

Kartais nuo politikos, gal būt grįždamas prie tikrojo spektaklio scenarijaus „aktorius“ dar kelis kartus prisiminė „debilavotą“  P.Gražulį, „frigidišką“ Graužinienę ir „televizijos nesusipratimą“  Cololo. Pabaigoj  pasakęs, kad skoningi Hitlerio ūsiukai  labai tinka prie „dziundzės“, o  norint turėti gerą seksą reikia dirbti su vibratorium savo šiknoj, „sex ekspertas“ pabaigė pasirodymą scenarijuje parašytais, neva tai žiūrovų, klausimais-atsakymais, pabaigdamas  priminimu , kad visi, kurie žiūrės Cololo taps impotentais. 

Tikrai nesuprantu, kodėl aš turiu mokėti 16 Eur už neapykantos ir įžeistų asmeninių ambicijų tiradą iš scenos?  Kodėl patyčios ir primityvūs politinių oponentų įžeidinėjimai vadinami spektakliu ar interaktyviu šou? Ar „Domino“ teatras nusirito iki politinių rietenų ar paskalų turgaus lygio? Jei taip tai anonse ir rašykit, kad sex ekspertas ir patyčių guru Algis Ramanauskas pademonstruos neregėtas įžvalgas ir politinių oponentų storosios žarnos tyrimų rezultatus ir su visa turinį paserviruos scenoje...

Internete susiradau austriškos „Sex guru“ versijos tinklapį ir pamačiau, kad politikos spektaklyje tikrai neturėjo būti ir jei ne A.Ramanauskas, manau, kad ir lietuviška versija būtu įdomi ir šmaikšti ir tikrai be patyčių.“

Žmonės.lt sekmadienį susisiekė su A.Ramanausku. Jis patikino, kad apie šį moters skundą jau yra girdėjęs, tačiau komentuoti situacijos nepanoro.

Pirmadienį Algis socialinio tinklo paskyroje paskelbė vaizdo įrašą apie „Sex Guru“ ir meluojančias bobelkas:

Apie Sex Guru ir meluojančias bobelkas. Posted by Algis Ramanauskas on 2015 m. balandžio 13 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt