Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Žinomos moterys tapo fotografo Vaidoto Grigo modeliais – nuotraukų paroda skatins saugoti širdis

Joana Gedmintaitė
Vaidoto Grigo nuotr. / Joana Gedmintaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Žinomos, visuomeniškai aktyvios Lietuvos moterys nusifotografavo fotomenininko Vaidoto Grigo sukurtai specialiai nuotraukų serijai „Saugok širdį“, skirtai atkreipti dėmesį į dažniausią pasaulyje moterų mirties priežastį – širdies ir kraujagyslių ligas.

Vaidoto Grigo nuotr./Daina Gudzinevičiūtė
Vaidoto Grigo nuotr./Daina Gudzinevičiūtė

V.Grigo fotosesijoje dalyvavo Daina Gudzinevičiūtė,  dizainerė, profesorė Jolanta Talaikytė, TV laidų vedėja, žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė, aktorė Nijolė Narmontaitė, žurnalistė Laima Lavastė, politikė Irena Degutienė bei daugelis kitų. 

Fotosesijoje visos moterys – akcijos garbės ambasadorės – pozavo vilkinčios raudonai arba su šios spalvos detale, ir tokiu būdu prisidėjo prie tarptautinės švietėjiškos kampanijos „Raudona suknelė“ (angl. Go Red for Women), kurią Lietuvoje kasmet rengia Lietuvos širdies asociacija.

Viešas parodos atidarymas, į kurį asociacija kviečia visas Lietuvos moteris, vyks gegužės 18 d.,  17 val., Vilniaus Rotušės didžiojoje salėje.

Vaidoto Grigo nuotr./Nijolė Narmontaitė
Vaidoto Grigo nuotr./Nijolė Narmontaitė

„Moterys buvo fotografuojamos mano stiliumi, kaip aš įpratęs, atsižvelgiant į kiekvienos asmenybę, individualumą ir kiekvieną atskleidžiant kaip modelį.  Kai žmogus yra fotografuojamas, jis yra ir asmenybė, ir modelis. To ir siekiau.  Projektas buvo sukurtas per rekordiškai trumpą laiką: nuo pirmos fotosesijos  iki nuotraukų parodai atspausdinimo nepraėjo nei mėnuo, todėl darbo tempas buvo pakankamai didelis“, – pasakojo fotomenininkas Vaidotas Grigas.

Jo naujausia fotografijų paroda Vilniaus Rotušėje bus eksponuojama vieną dieną, o vėliau persikels į VšĮ VUL Santariškių klinikas ir Lietuvos didžiųjų miestų savivaldybes.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt