Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Žinomi žmonės jau atšventė Valentino dieną

Šventės akimirkos
Organizatorių nuotr. / Šventės akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio vakarą sostinės prabangių baldų salone „Madam W“  vyko renginys, skirtas artėjančiai Valentino dienai.

Romantiškam vakarui neatsispyrė aktorės Indrė Stonkuvienė ir Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, atlikėja Saulenė Chlevickaitė, Vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, verslininkės Nora Lapinskienė, Reda Gikytė, Sabina Repčnekienė, Rita Verslovienė, Dangyra Šmuilovičienė, teisininkė Birutė Vyšniauskaitė-Atroškienė, plaukų stilistai Robertas Danilevičius ir Karolis Murauskas, asmeninins moterų treneris Martas Kalendra.

Romantišką atmosferą kūrė žinomas magas Mantas Wizard. Vakaro svečiams jis rodė triuką meilės tematika „Romeo ir Džiuljeta“. Tik kitaip nei literatūros klasika tapusiame kūrinyje, M. Wizard iliuzinėje interpretacijoje ši meilės istorija baigėsi laimingai.

„Valentino diena mane intriguoja savo žaismingumu ir tuo, jog ragina prisiminti meilę. Galbūt mokykloje ji buvo man reikšmingesnė, visi siuntinėdavome sveikinimus Meilės paštu, ruošdavome teminius renginius. Dabar į šią šventę žiūriu labiau kaip į žaidimą. Nelaikau prasminga švente, bet smagia ir spalvinga diena. Manyčiau, mylimus žmones reikėtų prisiminti kasdien, ypač, kai jiems reikia pagalbos ir palaikymo. Tad Valentino diena turėtų būti mūsų širdyse kone kasdien“, – mano žinomas iliuzionistas.

Paprastai per šią šventę M. Wizard dirba, yra kviečiamas vesti renginių, rodyti triukų meilės tematika. Kitaip nebus ir šįmet. „Per šią šventę esu gaves tikrai įdomių, kartais netikėtų dovanų. Viena aštuonerių metų mergaitė atsiuntė pasveikinimą ir palinkėjo uždirbti daug pinigų ir susirasti gerą žmoną, – šypsodamasis prisimena M. Wizard. – Esu gavęs iš gerbėjos šakotį ir alaus dėžę. Anksčiau esu gavęs labai gražų, paslaptingą sveikinimą, kuris liko nepasirašytas, tad, deja, iki šiol nežinau nuo ko jis“.

Artistas linki visiems mylėti ne tik savo antrąją pusę, bet ir supančius draugus, sutiktus žmones, o svarbiausia – patį gyvenimą.

„Kai myli savo darbą, šalį, šeimą, tai ir gyvenimas pasidaro šviesesnis ir geresnis, ir ta meilė grįžta... Manau nuo meilės ir pagarbos prasideda laimė ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir visose kitose srityse“, – įsitikinęs M. Wizard.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Meilė Grožis
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt