Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Žilvinas Grigaitis neteko tėvo: kartu laidos ir anksčiau mirusios motinos urną

Žilvinas Grigaitis
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Žilvinas Grigaitis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienio rytą verslininkas Žilvinas Grigaitis neteko savo tėvo – eidamas 76-uosius gyvenimo metus nuo atsinaujinusio vėžio mirė jo tėvas Sigitas Kazimieras Grigaitis.

Žmonės.lt kalbintas Ž.Grigaitis teigė, kad dėl paūmėjusios tėvo ligos suskubo grįžti iš Australijos – laimei, pavyko ir jis spėjo atsisveikinti su tėvu.

„Mane tai ir guodžia, nes kitu atveju sąžinė būtų užgraužusi... Vakar ryte jis išėjo iš šio pasaulio“, – prisipažino Žmonės.lt kalbintas Ž.Grigaitis.

2013-ųjų rugsėjį Žilvinas neteko motinos Mildos Grigaitienės, kurios palaikai urnoje buvo laikomi namuose, todėl antradienį, kovo 24-ąją, kremuoti tėvų palaikai bus palaidoti kartu.

„Jis buvo nusipelnęs sporto treneris, turintis tam tikrų titulų, todėl visus, norinčius atsisveikinti, kviečiu antradienį atvykti į Vytauto Didžiojo bažnyčią: nuo 11 iki 13 val. bus atsisveikinimas ir mišios – abu tėvai labai mėgo šią bažnyčią“, – sakė Ž.Grigaitis.

Laidotuvės nukeltos į antradienį todėl, kad Ž.Grigaitis tikisi, jog iš Australijos per tiek laiko į laidotuves spės atvykti ir jo žmona Elle.

Asmeninio albumo nuotr./Žilvinas Grigaitis su žmona Elle
Asmeninio albumo nuotr./Žilvinas Grigaitis su žmona Elle

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt