Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Žiauriai sumušta dainininkė Roma Mačiulytė atsidūrė ligoninėje

Roma Mačiulytė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Roma Mačiulytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Į vieną Kauno gydymo įstaigą antradienį buvo atvežta stipriai sužalota dainininkė Roma Mačiulytė (57), praneša Žmonės.lt. Atlikėja greitąją pagalbą ir policiją išsikvietė pati.

Kauno Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas Žmonės.lt redakcijai patvirtino, kad nukentėjusioji pagalbos numeriu paskambino antradienį, 15.38 val. Moteris teigė, kad iš buto A.Mackevičiaus gatvėje jos neišleidžia draugas, prieš ją smurtauja.

Į A.Mackevičiaus gatvę pareigūnai išvyko nedelsiant. Tačiau R.Mačiulytė, pranešdama, kur esanti, supainiojo adresą, todėl policijos darbuotojams jos teko gerokai paieškoti. Redakcijos žiniomis, pareigūnai ne iškart pateko į vienam apsaugos darbuotojui priklausantį butą.

Tik po ilgo beldimo ir grasinimų išlaužti duris, jos prasivėrė. Į butą pareigūnus įleido pats gyvenamosios vietos savininkas. Tačiau R.Mačiulytė, skirtingai nei teigė telefonu, atvykusiems pareigūnams nurodė buvusi sumušta ne šiame bute, o kitoje vietoje – prieš savaitę nepažįstamų asmenų. Kodėl į policijos pareigūnus nesikreipė anksčiau, dainininkė nepaaiškino.

„Atliekamas įvykio aplinkybių tikslinimas. Gerbiant asmens teisę į privatumą daug komentuoti negalime. Nukentėjusioji yra medikų priežiūroje, pavojus jos gyvybei negresia“, – Žmonės.lt teigė Kauno VPK Centro policijos komisariato viršininkas Raimondas Abugelis.

Specialistams pateikus išvadas, bus sprendžiamas klausimas, ar pradėti ikiteisminį tyrimą.

Žmonės.lt duomenimis, R.Mačiulytės jos artimieji buvo pasigedę prieš savaitę. Bet po kelių dienų atlikėja atsirado – apsilankė pas draugę, prašydama paskolinti pinigų. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Roma Mačiulytė
T.Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Roma Mačiulytė

Praėjusį savaitgalį moteris vėl dingo. Tik antradienį artimieji ir kelios R.Mačiulytės draugės sulaukė pačios dainininkės skambučių arba SMS žinučių su prašymu ją gelbėti.

Moteris, kaip pasakojo redakcijos šaltiniai, kalbėjo pašnibždomis ir sakėsi esanti laikoma bute per prievartą. Tačiau šios versijos atvykusiems policininkams R.Mačiulytė nepatvirtino. 

R.Mačiulytės, patekusios į ligoninę, sveikatos būklę stebi medikai. Daugiau detalių turėtų paaiškėti, kai nukentėjusiąją apklaus policija.

Roma Mačiulytė – Lietuvos estrados dainininkė, išgarsėjusi su ansambliu „Nerija“. Atlikėja jaunystėje savo muzikinę veiklą plėtojo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse: Latvijoje, Rusijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir JAV. R.Mačiulytė vienoje scenoje yra dainavusi su Ala Pugačiova, Laima Vaikule.

Tačiau pastaruoju metu dainininkės karjerai koją stipriai kišo priklausomybė nuo alkoholio. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Roma Mačiulytė: savo žmogaus lauksiu tiek, kiek reikės

VIDEO: Roma Maciulyte - Popuri
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt