Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Žanos Friskės tėvai siekia atimti iš Dmitrijaus Šepeliovo jos sūnų – prabilo apie dukros meilužį

Žana Friskė ir Dmitrijus Šepeliovas
„Scanpix“ nuotr. / Žana Friskė ir Dmitrijus Šepeliovas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Po populiarios Rusijos dainininkės Žanos Friskės mirties tarp jos giminaičių ir širdies draugo Dmitrijaus Šepeliovo nesiliauja skandalai. Dabar šios dvi pusės niekaip nesutaria, pas ką turėtų gyventi Žanos sūnus Platonas.

Rusijos žiniasklaida skelbia, kad tarp Ž.Friskės tėvų ir jos gyvenimo draugo D.Šepeliovo įsiplieskę nesutarimai toli gražu nerimsta – šeima ne tik kaltina Dmitrijų siekiant Žanos pinigų, bet ir ėmėsi naujos taktikos, kad anūkas Platonas liktų jų globai: giminaičiai iškėlė versiją, kad D.Šepeliovas tikriausiai nėra biologinis berniuko tėvas.

Tokiam žingsniui šeima ryžosi todėl, kad, anot jų, Dmitrijus ne tik beveik neleidžia jiems matytis su anūku, vengia susitikimų ir bendravimo, bet ir iš tiesų gali nebūti tikrasis jų anūko tėvas.

„Scanpix“ nuotr./Žana Friskė ir Dmitrijus Šepeliovas
„Scanpix“ nuotr./Žana Friskė ir Dmitrijus Šepeliovas

Ž.Friskės tėvas Vladimiras įsitikinęs, kad D.Šepeliovas žino, kad vaikas ne jo, tačiau to pripažinti neva nenori todėl, kad Platonas bus Ž.Friskės turto paveldėtojas. Vien paramos fonde, kuris buvo įkurtas rinkti lėšoms kovai su dainininkės liga, yra likę 25 milijonai rublių, kurie kol kas niekam neatiduoti.

Vladimiras teigia, kad Platono biologinis tėvas yra kitas vyras, mat tuo metu kai Ž.Friskė pastojo, ji turėjo slaptą romaną su kitu vyru, apie kurį žinojo tik artimiausieji – neva dainininkė šio romano niekada neviešino, nes jos meilužis buvo vedęs vyras.

„Facebook“ nuotr./Žana Friskė su motina Olga ir tėvu Vladimiru
„Facebook“ nuotr./Žana Friskė su motina Olga ir tėvu Vladimiru

Kalbama, kad Žanos giminaičiai kreipsis į teismą, kad šis priverstų pasidaryti D.Šepeliovą tėvystės testą, kurio rezultatai galutinai padėtų nustatyti, kam atiteks berniuko globa, o kartu ir dainininkės pinigai.

Tuo tarpu pats Dmitrijus bent jau šiuo metu nesileidžia šokdinamas Žanos giminės ir atsisako darytis DNR testą, nes „yra įsitikinęs, kad Platonas – jo sūnus“.

Be to, jis išreiškė abejones dėl galimo tokio testo patikimumo – anot jo, Žanos tėvai gali būti pasirūpinę tuo, kad jis rodytų jiems palankius laboratorijos atsakymus. Anot Dmitrijaus, jie pasiruošę sumokėti, kad tik pasiektų savo tikslą.

Pralaimėjo kovą su vėžiu

Žmonės.lt primena, kad Ž.Friskė su smegenų vėžiu kovojo maždaug dvejus metus – lankėsi geriausiose klinikose ir turėjo vilties įveikti ligą, mat gydytojų prognozės buvo gana optimistinės.

Vis dėlto, pavasarį jos sveikata pablogėjo, ji nebegalėjo vaikščioti, pradėjo silpnai matyti. Žanos gyvybė ir pastangos įveikti ligą užgeso šių metų birželį.

Dainininkė palaidota Maskvos kapinėse.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt