Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Youtube“ užblokavo Olego Gazmanovo paskyrą: įsižeidęs atlikėjas siūlo uždrausti šį kanalą Rusijoje

Olego Gazmanovo koncertas
Dariaus Jakubausko nuotr. / Olegas Gazmanovas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Rusijos dainininkas Olegas Gazmanovas sulaukė liūdnos žinios iš „Youtube“ – užblokuota oficiali jo paskyra.

Kaip rašoma O.Gazmanovo asmeninėje svetainėje, techninės problemos su jo paskyra „Youtube“ kanale prasidėjo, kai atlikėjas ten patalpino Rusiją šlovinantį savo klipą „Pirmyn, Rusija!“. 

Iš pradžių neva hakeriai pašalino iš paskyros klipą, tačiau po savaitės, kai klipas buvo grąžintas, buvo užblokuota pati paskyra. 

Olego Gazmanovo atstovai, oficialiai kreipęsis į „Youtube“, iš pradžių sulaukė atsakymo, kad tai laikini techniniai nesklandumai. O šią savaitę Rusijos dainininkas sulaukė informacijos, kad jo paskyra nebus atnaujinta.

„Ar reikia Rusijai tokio kanalo kaip „Youtube“

„Akivaizdus faktas, kad tai informacinio karo prieš Rusija tęsinys“, – rašoma O.Gazmanovo svetainėje. Čia pat cituojamas ir pats atlikėjas, kuris tęsia šią mintį.

„Noriu atkreipti šalies vadovų dėmesį į išorinių jėgų veikimą Rusijos informacinėje erdvėje. Ar reikia Rusijai tokio kanalo kaip „Youtube“, kuris viešina daugybę necenzūrinių vaizdo įrašų ir tuo pačiu pats imasi cenzoriaus vaidmens tvarkydamas mūsų muzikinį turinį“, – piktinos O.Gazmanovas, kuris Europos šalyse smerkiamas dėl Sovietų Sąjungos ir dabartinės Rusijos politikos šlovinimo, pritarimo Krymo okupacijai. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt