Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vyrų mados savaitės atidarymo vakarėlį užplūdo stilingos garsenybės

Renginio svečiai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Renginio svečiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Tiek stilingų vyrų vienoje vietoje Vilnius dar nematė! Ketvirtadienio vakarą kultūros bare "Kablys" buvo surengtas iškilmingas Vyrų mados savaitės atidarymas, į kurį susirinko didžiausi Lietuvos stileivos.

Marijos Palaikytės ir Julijos Valiulienės organizuojamas mados ir kultūros renginys – vienintelis toks mūsų šalyje. Pernai debiutavusi Lietuvos vyrų mados savaitė šiemet sulaukė gerokai daugiau dėmesio.

Jogaila Morkūnas, Robertas Kalinkinas, Valerijus Gigevičius, Saugirdas Vaitulionis, Gabrielius Vagelis – tai tik maža dalis garsių vyrų, atėjusių į vakarėlį. Netrūko šventėje ir įžymių moterų, neabejingų mados pasauliui.

Renginio vinimi tapo muzikinio dueto „Beissoul & Einius“ koncertas, kurio metu buvo pristatyta paties Artūro Žabo-Beissoul kurta monumentalių kostiumų-avangardinės mados kolekcija.

Kas ta Vyrų mados savaitė?

Antrą kartą Lietuvoje vykstančią Vyrų mados savaitę sudaro specialūs kino seansai, įvairios paskaitos ir diskusijos, mados kolekcijų pristatymai.

Didžiausia šių metų žvaigždė – mados mokyklos „Polimoda“ direktorius Danilo Venturi. Jis atvyksta į Lietuvą kovo 8 d. skaityti paskaitos apie kitokį požiūrį į madą, ateities vizijas ir daugelį kitų su mados industrija susijusių dalykų.

„Mados analitikas, rašytojas, vienos geriausių pasaulyje mados mokyklų direktorius, tarptautinio lygio mados industrijos ekspertas – žodžių, galinčių apibūdinti šį žmogų, galima rasti išties daug ir visi jie bus tiesa, – sako vyrų stiliaus namų ir meno erdvės „Trend Wave“ įkūrėja Marija Palaikytė. – Danilo Venturi pasižymi kitokiu požiūriu į madą, kultūros ir mados santykį, tendencijų kūrimąsi, vystymąsi ir ateities vizijas, tad nepaprastai didžiuojamės, kad jis įvertino mūsų organizuojamą renginį ir sutiko savo idėjomis pasidalinti su Vyrų mados savaitės svečiais.“

Didžiausiose mados sostinėse – Paryžiuje, Tokijuje, Milane – paskaitas vedantis mados industrijos ekspertas Vilniuje skaitys pranešimą tema „Apie madą kitaip – tarp kultūros, verslo ir tendencijų reikšmės modernioje visuomenėje“.

„Mados vaidmuo visuomenėje visiškai nepriklauso nuo laiko, jis nesikeičia – patenkina žmogaus poreikį išreikšti savo identitetą ir išoriniam pasauliui bei visuomenei pademonstruoti, kas jis toks yra ar kuo nori būti. Mada nėra tiesiog nuogo kūno prisidengimas drabužiais, tai yra tapimas geresne savo versija. Juk ne veltui visa tai vadiname mados, o ne drabužių industrija“, – sako D.Venturi.

Dviejų knygų autorius – „Luxury Hackers“ (2011 m.) ir „Momenting the Memento“ (2014 m.) – geriausiai aukštajai mados mokyklai Italijoje ir vienai iš TOP 10 geriausių aukštųjų mados mokyklų pasaulyje „Polimoda“ vadovauti pradėjęs 2016 m., prieš tai buvo atsakingas už „Polimoda“ verslo skyrių. Kartu su kitais kolegomis šiandien D.Venturi kuria aiškią mados ateities viziją ir mokyklą veda į dar ambicingesnes aukštumas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt