Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vokalo studiją Londone įkūrusi Daina Bilevičiūtė: „Aš ten gyvenu kaip karalaitė“

Daina Bilevičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Daina Bilevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Daina Bilevičiūtė (49) nuo lapkričio mėnesio nuolat svečiuojasi Londone. Čia ji drauge su dizainere Daiva Mikuckiene įkūrė „Londono studiją“, kurioje skirtingo amžiaus entuziastams vedamos dainavimo pamokos, taip pat vyksta modelių mokyklėlės vaikams užsiėmimai. Anot D.Bilevičiūtės, tokia iniciatyva – užmojo Londone įkurti bendruomenės centrą įgyvendinimo pradžia.

„Kartu su Daivute pradėjome kalbėti apie bendrus dalykus ir sugalvojome įkurti studiją. Atvažiavau į Londoną, įkūrėme, norintys dainuoti užsiregistravo per „Facebook“, – apie naujo verslo gimimą Žmonės.lt nedaugžodžiaudama pasakojo D.Bilevičiūtė. 

Nors studija įkurta vos prieš kelis mėnesius, anot D.Bilevičiūtės, ji jau klesti:  „Ten jau turiu 14 mokinių, pagrinde – lietuvių emigrantų vaikai. Neseniai mokytis dainuoti panoro ir dvi filipinietės, taigi dar labiau išsiplėtėme“, – pasakojo pedagogė. 

Dainuoti iš D.Bilevičiūtės Londone mokosi skirtingo amžiaus žmonės: ir vaikai, ir suaugę – vyriausiai mokinei yra 45-eri. „Jie dainuoja puikiausius šiuolaikinius kūrinius“, – patikslina pedagogė. Tuo tarpu D.Mikuckienė studijoje vaikus moko modeliavimo. D.Bilevičiūtės teigimu, jųdviejų studija didmiestyje buvo plačiai reklamuojama, todėl sulaukė visuomenės susidomėjimo.

Pati D.Bilevičiūtė gyvena Lietuvoje, į Didžiąją Britaniją vesti vokalo pamokų skrenda kas mėnesį. Anot jos, niekam tai problemų nesukelia: „Studijos mokiniai dėl to nenukenčia – gauna tiek pat dainavimo pamokų, kiek ir būtų Lietuvoje: keturias per mėnesį. Visos programos yra paruoštos. Dabar ruošiamės važiuoti į Maskvą, Rumuniją.“

Ji džiugiai vardina studijos pasiektus rezultatus: „Dirbame labai aktyviai – jau vyksta pamokos, dalyvavome fotosesijoje, pasirodžiau viename didžiausių Londono klubų. Vyko visokie filmavimai, kuriame tolimesnius planus. Pavasarį darysime labdaringą renginį – norime padėti cerebrinį paralyžių turinčiai mergaitei iš Lietuvos. Dabar kaip tik deriname savo planus su ambasadomis.“

Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė su mokiniais
Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė su mokiniais

Anot D.Bilevičiūtės, kiekvieną mėnesį skraidyti į Londoną jai nesukelia jokių problemų, svečiame mieste ji apsistoja pas D.Mikuckienę. „Koks čia vargas – 2,5 valandos ir tu jau Londone. Aš ten gyvenu kaip karalaitė – Daivutė man kasdien cepelinus verda, šaltibarščius daro, ką jūs! Lietuvoj dar mes taip negyvenam”, – juokiasi pedagogė.

Londone ji ir pati jaučiasi tobulėjanti: „Norisi ir man savo žinias pagilinti, ne tik Lietuvoje būti, o kitame pasaulyje save išbandyti. Aš ir Lietuvoje dirbdama orientavausi į pasaulinę, europinę rinkas. Londone yra daug žmonių, dėl kurių galiu tobulėti.“

Tačiau vien dainavimo pamokomis ir modelių mokykla abi moterys ribotis nežada. „Mūsų pagrindinė idėja yra padaryti tokį bendruomenės centrą. Šią mintį remia ir Anglijos valstybė. Norime, kad jame vyktų daug dalykų – būtų ne tik dainavimo, mados, šokio būreliai, bet ir kitokie, taip pat – šeimos centrai“, – atskleidžia D.Bilevičiūtė.

Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė su mokine
Asmeninio albumo nuotr./Daina Bilevičiūtė su mokine
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt