Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Irena ir Vladas Garastai atšventė 60 santuokos metų

Irena ir Vladas Garastai
Asmenininio albumo nuotr. / Irena ir Vladas Garastai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Laimingi kaip ir prieš 60 metų – taip per deimantines vestuvių metines atrodė vienas žymiausių krepšinio trenerių Vladas Garastas (85) su žmona Irena (84). Tik to nerimo, kuris kiekvieną apima vestuvių dieną, nebuvo nė ženklo. Per 60 santuokos metų jis tiesiog išnyko lyg dūmas.

„Tėvukai vienas už kitą mūru stovi. Jie jau nebegali viens be kito. Jie kartu yra lyg vienas“, – portalui Žmonės.lt sakė Irenos ir Vlado duktė Jolanta Babravičienė.

Deimantinių vestuvių šventė vyko šeimos pamėgtame Kauno restorane „Medžiotojų užeiga“. Nors vakarienėje dalyvavo tik artimieji, jų buvo gana daug. Per ilgą ir gražų gyvenimą Garastai susilaukė vaikų, vaikaičių ir provaikaičių. Visi jie atvyko pasveikinti Vlado ir Irenos.

Žavi ir nuoširdi artimųjų dovana porai – baltų balionų puokštė. Ant jų susirinkusieji užrašė linkėjimus, kuriuos vėliau paleido į dangų. Tik vienas balionas įstrigo medyje. „Norų daug, tai kažkurio išsipildymo, panašu, reikės dar truputėlį palaukti“, – juokėsi J.Babravičienė.

Asmenininio albumo nuotr./Irena ir Vladas Garastai
Asmenininio albumo nuotr./Irena ir Vladas Garastai

Balionus kauniečiai paleido katedros aikštėje – būtent Kauno katedroje Vladas ir Irena Garastai ir susituokė.

„Paskaičiavome, kad tėvai draugavo šešis metus, dabar jau 60 metų yra susituokę. Tai jau 66 metus kartu. Labai ilgai! Tėtis prašė sekti jų pėdomis. – šypsojosi J.Babravičienė, kuri su vyru gyvena jau 35 metus. – Santuoka yra beprotiškai didelis darbas. Jį reikia dirbti, o mes turime į ką lygiuotis. Labai lengva viską nutraukti – užsidėjai kepurę ir išėjai. O puoselėti, dirbti ir kiekvieną kartą kampus gludinti yra daug sunkiau.

Žinoma, būna, kad nesutinka charakteriai. Visko būna, bet mes bandome santykius tvarkyti, o ne eiti į skirtingas puses.“

Asmenininio albumo nuotr./Vladas ir Irena Garastai
Asmenininio albumo nuotr./Vladas ir Irena Garastai

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt