Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vlada Musvydaitė šeimos tradicijas puoselėjo suaugusiųjų sporto stovykloje

Vlada Musvydaitė sutėvais ir vaikais
Asmeninio albumo nuotr. / Vlada Musvydaitė sutėvais ir vaikais
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Liepos 19- 25 dienomis Prienuose vykusi SOS suaugusiųjų sporto stovykla subūrė trisdešimt sveikos gyvensenos entuziastų iš skirtingų Lietuvos miestų, kurie ne tik sportavo, bet ir keitė mitybos įpročius. Stovyklos sumanytoja ir vadovė Vlada Musvydaitė džiaugėsi, kad viskas pavyko taip, kaip ir tikėtasi.

„Smagu, kad suvienijome skirtingo amžiaus ir skirtingų interesų žmones, kurie pasiekė norimą tikslą – sulieknėti ir toliau puoselėti čia įgytus sveikos gyvensenos pagrindus“, – pasakojo V. Musvydaitė.

Organizuoti stovyklą ir susirinkusiuosius pratinti prie aktyvaus gyvenimo būdo V. Musvydaitei padėjo tėvai Svetlana ir Antanas Musvydai, kuriems aktyvus sportas – tikrai ne naujiena.  Pasak mamos, jau vaikystėje buvo nuspręsta, kad Vlada taps bėgike.

„Aš visuomet bėgiodavau 100 metrų distancijas, o mano trenerė sakydavo, jog jei susirasiu vyrą, kuris yra 800 metrų bėgikas, vaikai gims „keturišimtininkai“. Akivaizdu, trenerė buvo teisi“, – juokėsi Vlados mama Svetlana Musvydienė, kas rytą stovyklos dalyviams vedusi rytines mankštas ir kitus užsiėmimus.

Suaugusiųjų stovyklos dalyviai savaitę išbandė trylika skirtingų sporto šakų, buvo apžiūrėti medicinos gydytojo Kęstučio Linkaus, taip pat visą savaitę su sveikos gyvensenos entuziastais gyveno mitybos specialistas Artūras Sujeta. 

Pasak jo, stovyklos narių per savaitę pasiekti rezultatai išties nustebino. „Bendrai sudėjus visi stovyklos dalyviai numetė apie 26 kilogramus. Mes valgėme po  keturis kart per dieną ir fizinis krūvis buvo pritaikytas prie kiekvieno. Tai dar kartą įrodo, kad reikia valgyti tuo pačiu laiku ir judėti.“, – teigė mitybos specialistas.

Pasiektais tikslais džiaugiasi ir Vlada. „ Pasiekiau savų rezultatų ir sutvirtėjau. Stovyklos metu gyvenome tobuloje gamtos apsuptyje Prienuose įsikūrusiame Harmony Park. Organizuodami stovyklą specialiai perkėlėme valgyklos patalpas už kilometro nuo gyvenamosios erdvės, tad kasdien  vien iki ten žingsniuodavome bent tris kartus. Jei vakare pamatydavau niūrų stovyklos dalyvio veidą, siūlydavau jam įsijungti žingsniamatį ir dar prasieiti miško takeliais“, – pasakojo stovyklos sumanytoja.

Pasak V. Musvydaitės, stovyklos dalyviams pavyko visiškai atsiriboti nuo išorinio pasaulio ir pamiršti apie stresą.  Nors visą savaitę dalyviai maitinosi pagal mitybos specialisto sudarytą maisto planą, jėgų jiems nepristigo –  kas rytą stovyklos nariai vartojo žuvų taukus ir multivitaminų ir augalinių ekstraktų derinius, kurie padėjo mažinti nuovargį ir stiprinti imuninę sistemą.

Anot Vlados Musvydaitės, stovykloje reikėjo laikytis ir kelių griežtų taisyklių: visą savaitę nebuvo galima vartoti alkoholio, buvo privaloma eiti pietų miego.
Visi stovyklos dalyviai ir vėl kartu susiburs už mėnesio – pajūryje bus organizuojama savaitgalinė sporto stovykla.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt