Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vlada Musvydaitė gimtadienį minės su keliais tūkstančiais dviratininkų

Vlada Musvydaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Vlada Musvydaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vlada Musvydaitė gimtadienį pasitiks scenoje. Rugpjūčio 23 dieną žinoma moteris kartu su kolega Pauliumi Skuču diriguos „Velomaratono“ paradui. Būtent tądien buvusi lengvaatletė švęs 32-ąjį gimtadienį.

Asmeninio albumo nuotr./Vlada Musvydaitė
Asmeninio albumo nuotr./Vlada Musvydaitė

„Pernai gimtadienį švenčiau lėktuve. Trijų kilometrų aukštyje uždegė žvakutę, o kai pakilome dar kilometru aukščiau, iššokau su parašiutu. Turiu net tai liudijantį dokumentą. Dažnai gimtadienius švenčiu neįprastai, bet su kone 10 tūkstančių dviratininkų savo šventę minėsiu pirmą kartą“, – pasakoja V. Musvydaitė.

Kaip pridera, gimtadienyje su Vlada bus artimiausi žmonės. Į didžiausią Lietuvos dviračių šventę moterį atlydės vaikai ir tėveliai.

„Labai smagu, kad „Velomaratone“ važiuos mano vaikai. Šiandien visi kartu atsiėmėme dalyvių numerius. Vaikai tokioje šventėje važiuos pirmą kartą, jiems diena irgi bus labai didelė ir svarbi. Į „Velomaratoną“ taip pat atvyks mano tėvai. Džiaugiuosi, kad mano gimtadienis prasidės su tiek daug žmonių ir su tokia gera energija“, – mintimis dalinasi „Sporto biržos“ įkūrėja.

„Velomaratono“ organizatoriai prie Vlados ant scenos pakvies visus tądien švenčiančius gimtadienį. Jų lauks didelis tortas, norų galvojimo bei žvakučių pūtimo ceremonijos ir viską vainikuosianti improvizuota fotosesija.

Renginio organizatoriai primena, jog sportininkams ir pusiau profesionalams skirti „Toyota SPORT“ (100 km) ir „SEMI SPORT“ (50 km) važiavimai. Mėgėjai draugiškai mins „ERGO mėgėjų“ važiavime (pasirinktinai 10 km 20 km arba 30 km), o jų greitį ribos teisėjų automobiliai. Mažiausi „Velomaratono“ dalyviai „Akropolio vaikų važiavime“ dviračiais įveiks 2,4 kilometro.

Registracija mėgėjams ir vaikams iki rugpjūčio 22 dienos – nemokama. Daugiau informacijos ir registracija svetainėje www.velomaratonas.lt.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt