Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vita Jakutienė pateko į autoįvykį: apgadintas jos BMW X5

Vitos Jakutienės BMW X5 pateko į autoįvykį
Žmonės.lt ir skaitytojo nuotr. / Vitos Jakutienės BMW X5 pateko į autoįvykį
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grupės „Naujos pupytės“ narei Vitai Jakutienei penktadienio rytas prasidėjo nemaloniai: Vilniaus Kalvarijų gatvėje jos vairuojamas BMW X5 susidūrė su kitos moters vairuota „Toyota“. Apie eismo įvykį, kurio dalyve tapo ir V.Jakutienė, Žmonės.lt pranešė skaitytojas.

V.Jakutienė Žmonės.lt pasakojo, kad avarija įvyko ankstyvą rytą.

„Nuvežiau dukrytę į mokyklą, tada vežiau sūnų į darželį ir tiesiog... Priešais mane važiavusi moteris sugalvojo vidury gatvės pavažiuoti atbulomis. Įvažiavo į mane ir tiek. Nežinau, kaip taip gavosi. Ji, važiuodama atbulom, „išsukinėjo“, aš įsukinėjau ir ji į mane atsitrenkė. Ko gero, nepamatė manęs arba per vėlai sureagavo“, – apie įvykio aplinkybes Žmonės.lt pasakojo V.Jakutienė.

15min.lt skaitytojo nuotr./Vita Jakutienė pateko į autoįvykį
15min.lt skaitytojo nuotr./Vita Jakutienė Vilniaus Kalvarijų gatvėje pateko į autoįvykį

„Pupytės“ Vitos BMW X5 apgadintas nesmarkiai: „Šiek tiek nukentėjo šonas, bet kada nors susitvarkysiu. Moteris man padiktavo savo numerį, kad jeigu kils kokių bėdų, skambinčiau.“

Tiesa, apie įvykį Žmonės.lt pranešęs skaitytojas pasakojo, kad po avarijos vairuotojos leidosi į konfliktą – grubiai apsižodžiavo, tačiau V.Jakutienė patikino, kad abi susitarė gražiuoju.

„Viską tai moteriai atleidau, pasakiau, kad visko būna ir palinkėjau geros dienos. Nieko policijoje neforminome. Pasakiau, kad jokių deklaracijų nepildysiu, – neturiu aš laiko, tegul važiuoja ir tiek. Na, nubrozdintas šiek tiek tas šonas, bet kam nebūna, kam neatsitinka... Jeigu būčiau labai įsiutus, įpykus, tikrai būčiau deklaravus tą įvykį. Bet dabar iki to man – šimtas metų. Turiu daug reikalų“, – kalbėjo atlikėja.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Vita Jakutienė
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Vita Jakutienė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt