Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Visvaldo Matijošaičio sūnus įteikė dovaną, simbolizuojančią tėčio naują žaisliuką

Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Šventės akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis gimtadienio proga įsigijo naują „Porsche“ automobilį. Jo sūnus Šarūnas Matijošaitis išdavė tėčio paslaptį vos pradėjus rinktis svečiams.

Penktadienio vakarą, šeštą valandą V. Matijošaičio šeimos nariai, kolegos ir bičiuliai sugužėjo į erdvų, neseniai atsinaujinusį restoraną „Sala“. „Žalgirio" arenoje įsikūrusi vieta, vos į ją įžengusius svečius, sužavėjo išpuoštais stalais ir vaizdu į didžiausią šalies upę Nemuną. Vakaro vedėju tapo Gintaras Mikalauskas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Šventės akimirka

Netruko, kol linksmai nusiteikę žmonės ėmė berti linkėjimus vakaro kaltininkui. Ypatingai nustebino sūnus Šarūnas, kuris į salę įėjo nešinas automobilio „Porsche“ žaisliniu modeliu.

Pasirodo, kad materialių dovanų iš svečių nelaukiantis V. Matijošaitis iš anksto save palepino jubiliejaus proga. Vyras pasidovanojo prabangų automobilį, kurio jau kurį laiką troško.

Dovanų bei linkėjimų nepamiršo ir Jūratė Norvaišienė su vyru Česlovu Norvaiša, verslininkas Danielius Bunkus su sužadėtine Viktorija Siegel, Arvydas Sabonis su žmona Ingrida, politikas Ričardas Malinauskas, vicemeras Povilas Mačiulis su žmona Birute, Paulius Motiejūnas, bankininkas Gintaras Petrauskas bei kiti žinomi žmonės..

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt