Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

VIP klienčių vakarėlyje – išskirtinis Juozo Statkevičiaus madų šou

Renginio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Juozas Statkevičius, jo modeliai, Izolda ir Benas Gudeliai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienio vakarą Vilniaus centre esančiame salone „KristiAna“ karaliavo mada ir grožis. Čia vyko išskirtinis, VIP klientėms skirtas, renginys, kuriame apsilankė būrys moterų ir merginų.

Visos jos buvo ne tik  supažindintos su sezono naujienomis, bet ir galėjo išvysti neeilinį šou – renginio metu gyva klasikos legenda vadinamas dizaineris Juozas Statkevičius pristatė šešis savo paskutinės, spalvingojo Maroko įkvėptos, pavasario ir vasaros kolekcijos modelius.

Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Juozas Statkevičius su modeliais
Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Juozas Statkevičius su modeliais

Tai lyg sutrumpinta kolekcijos versija, kurią prieš kelis mėnesius mados mylėtojai galėjo išvysti sostinės „Siemens“ arenoje. Tiesa, dalį J.Statkevičiaus modelių tuomet pristatė žinomos moterys, tarp kurių – Asta Valentaitė, Monika Račiūnaitė, Julija Steponavičiūtė ir daugelis kitų. Tuo tarpu šįkart podiumu virtusiu raudonu kilimu žygiavo profesionalios manekenės.

Tarp vakaro svečių buvo galima išvysti ir modelius, Lietuvos atstovę konkurse „Mis Visata 2013“ Simoną Burbaitę bei „Mis Lietuva 2014“ laimėtoją Agnę Kavaliauskaitę. Tačiau merginos atėjo kaip viešnios.

Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Simona Burbaitė ir Agnė Kavaliauskaitė

Ryškūs, spalvingi, originaliais raštais marginti ir netikėtų detalių kupini drabužiai dvelkė modernia rytietiška dvasia. Marokui būdingomis spalvomis ir raštais dar prieš einant į vakarėlį buvo paprašytos pasipuošti ir klientės. Ne viena jų atvyko vilkėdamos ryškiomis suknelėmis, margais švarkais, kaklus papuošė įmantrių raštų skaromis. Dizainerio padiktuotą stilių išlaikė ir konsultantės – visų jų ausyse blizgėjo brangakmeniais ir kutais puošti auskarai.

Kolekcijos modelius pristatęs J.Stakevičius sulaukė gausių ovacijų. Vakaro svečiams jis siūlė įsigyti ir savo vardinius kvepalus. Renginyje netrūko geros nuotaikos ir staigmenų. Susirinkusius linksmino ir vakaro vedėju tapęs Jogaila Morkūnas.

Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Viganto Ovadnevo/15min.lt nuotr./Juozas Statkevičius, Benas Gudaitis ir papūga Pupa

J.Statkevičiaus 2015 metų pavasario ir vasaros kolekciją
galite išvysti čia:

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt