Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Violetos Malevskos-Štenger aštuonmetė dukra Paulė pirmąkart žengė podiumu

Violeta Malevska-Štenger su dukra Paule
Organizatorių nuotr. / Violeta Malevska-Štenger su dukra Paule
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Penktadienį į sostinės viešbutį „Comfort Hotel Lt“ sugužėjo nemažas būrys veiklių moterų iš visos Lietuvos. Dailiosios lyties atstovės klausėsi paskaitos apie minčių galią, domėjosi mados, grožio ir sveikos mitybos naujovėmis.

Lektorė ir motyvatorė Gintarė Davainienė skaitė pranešimą apie mūsų minčių galią, kaip savo svajones ir vizijas galime paversti realybe.

Vakaro metu buvo pristatyta dviejų dalių „Beautyfur“ kailinių drabužių ir aksesuarų kolekcija. Taip pat buvo rodoma ir dizainerės Ingos Kličienės („ingDizainas“) autorinių baltosios keramikos aksesuarų kolekcija. Kaunietė menininkė pademonstravo, kaip mažesnių ir didesnių sagtelių dėka galime stilingai susegti skaras, skareles ir net didelius vilnonius šalius.

Kolekcijas demonstravo veiklios ir žinomos moterys: vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, stilistė Violeta Malevska, šokėja Elena Leonova, teisininkė Birutė Vyšniauskaitė-Atroškienė, vyno žinovė Ramunė Gaidelytė, dizainerė Mariana Višnevskaja-Jankovičienė, makiažo specialistė Rasa Sinkevičiūtė, valstybės tarnautoja Raimonda Juknaitė.

Podiumo atradimu tapo Violetos Malevskos-Štenger ir atlikėjo Edmundo Štengerio-Mundžio aštuonmetė dukra Paulė, demonstravusi ir kailines kepures, ir keramikines sagteles. Laisvalaikiu mėgstanti plaukioti, aktyviai baseiną lankanti mergaitė sakė, kad tai pirmas, bet tikrai – ne paskutinis jos pasirodymas ant podiumo.

Organizatorių nuotr./Violeta Malevska-Štenger su dukra Paule
Organizatorių nuotr./Violeta Malevska-Štenger su dukra Paule

„Labiausiai įsiminė renginio nuotaika, labai džiaugiausi, kad žmonės man tiek daug plojo“, – po renginio sakė mažasis modeliukas.

Žmonės.lt primena, kad tai ne pirmas kartas, kuomet Violeta Malevska-Štenger demonstravo natūralaus kailio gaminius.

„Mėgstu dėvėti kailinius – mūsų žiemos tikrai šaltos, todėl jokios striukės nešildo taip, kaip kailiniai. Turiu mamos karakulio kailinius: nors jie jau gerokai padėvėti, bet labai smagūs.  Mėgstu kailines apykakles ir kepures – labai myliu gyvūnus, bet negaliu atsispirti natūraliam kailiui. Iš dirbtinio turiu tik tam tikrų drabužių detalių, bet ne kailinius, nes dirbtinis pluoštas niekada neatstos tikro kailio, kad ir kaip gerai bebūtų padarytas“, – įsitikinusi Violeta.

Organizatorių nuotr./Renginio akimirka
Organizatorių nuotr./Renginio akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt