Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vilniuje prieš miuziklą „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ skambės himnas

Karina Krysko-Skambinė ir Mantas Jankavičius
Miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ / Karina Krysko-Skambinė ir Mantas Jankavičius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kovo 11 dieną sostinės „Siemens“ arenoje prieš miuziklą „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ iškilmingai skambės „Tautiška giesmė“. Himnu pagerbti atkurtos Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės 25-tąją sukaktį nutarė visa miuziklo trupė.

„Šiandien kaip niekad svarbu pabrėžti, kad suprantame, kokia brangi mums mūsų laisvė. Karas Ukrainoje kelia nerimą mūsų širdyse ir vis dažniau girdime klausimą: ar po Ukrainos būsime mes? Norime pasakyti garsiai ir aiškiai: mes nesileisime įbauginami. Mes nesame silpni ir bailūs. Ir į mūsų laisvę niekas tegul nedrįsta kėsintis“, – sakė dainininkas Mantas Jankavičius, miuzikle kuriantis Žygimanto  Augusto vaidmenį.

„Himnas skambės ir kaip mūsų nuoširdi padėka ir pagarba faktui, kad jau dvidešimt penkerius metus esame laisvi ir nepriklausomi. Laisvi gyventi taip, kaip mes norime. Kurti ateitį sau ir savo vaikams. Turime visišką kūrybinę laisvę scenoje, galime nevaržomi jokios cenzūros kurti miuziklus,  be baimės kalbėti apie savo šalies istoriją tūkstančiams žmonių. Didžiausia laimė šią visiems mums tokią svarbią dieną vaidinti scenoje“, – sakė  M.Jankavičius.

Kovo 8 d. miuziklas bus rodomas ir Kaune „Žalgirio“ arenoje. Iki šiol jokia miuziklo filmuota medžiaga nebuvo rodoma viešai. Prieš pavasario parodymus Vilniuje ir Kaune kūrėjai nutarė pademonstruoti trijų minučių filmuotą miuziklo pristatymą.

Oficialų miuziklo treilerį žiūrėkite čia:

VIDEO: "Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda" treileris
 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt