Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vilniuje į avariją patekusį „Range Rover“ vairavo Andrius Kandelis

Andrius Kandelis avarijos vietoje
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Andrius Kandelis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antradienį prieš vidurdienį šokių studijos „Kandela“ savininkas, šokėjas Andrius Kandelis (33) patyrė didelį sukrėtimą – jo vairuotas automobilis „Range Rover“ pateko į avariją. Žmonės.lt turimais pirminiais duomenimis, A.Kandelis dėl avarijos nekaltas.

Pranešimas apie eismo nelaimę Vilniuje, Santariškių rajone, gautas 10.45 val. Mykolo Marcinkevičiaus gatvėje susidūrė du automobiliai – A.Kandelio vairuotas „Range Rover“ ir „Mitsubishi Colt“.

Pirminiais duomenimis, mažalitražis „Colt“ išvažiavo į pagrindinį kelią, kuriuo gana dideliu greičiu važiavo A.Kandelio vairuotas „Range Rover“ visureigis. Ant galinės visureigio sėdynės specialioje kėdutėje važiavo ir vaikas – A.Kandelio dukra. 

Smūgo būta itin stipraus. Pasak liudininkų, „Mitsubishi“ vairuotoją iš sumaitotos transporto priemonės gelbėtojai ištraukė leisgyvį.

Tuo tarpu A.Kandelis traumų nepatyrė. Kartu važiavusi jo dukra išvežta į ligoninę profilaktinei apžiūrai.

Komentuodamas situaciją A.Kandelis tikino, kad pats nenukentėjo, tačiau kitas vairuotojas sužeistas smarkiai. „Labai gaila žmogaus. Mačiau, jį ištraukė kaip ir pusiau leisgyvį. Daugiau rūpinausi juo, nes man ir mano dukrai viskas buvo tvarkoje“, – sakė A.Kandelis. 

Jo manymu, nukentėjęs vairuotojas dėl incidento kaltas pats: „Nemanau, kad vairuotojas buvo išgėręs. Manau, tiesiog padarė klaidą – neatsižvelgė į tai, kad man degė žalia šviesa. Jis tiesiog iš niekur atsirado.“

VIDEO: „Range Rover“ ir „Mitsubishi Colt“ avarija Vilniuje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Įvykio vietoje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Andrius Kandelis 
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt