Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vilniaus oro uoste siautėjęs prancūzų aktorius Laurent'as Secco atsidūrė policijos komisariate

Laurent Secco Portrait. Organizatorių nuotr.
Laurent'as Secco Portrait. Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Žinomas prancūzų aktorius ir dainininkas Laurent'as Secco viešnagę Vilniuje prisimins ilgai: sekmadienio rytą dėl atidėto skrydžio įniršusi garsenybė taip įsisiautėjo oro uoste, kad netruko atsidurti policijos komisariate.

Vilniuje viešėjęs Laurent'as Secco čia dalyvavo tarptautiniame bardų festivalyje „Tai aš“, kurio metu kartu su Vygantu Kazlausku pasirodė muzikiniame projekte „Mėnulio sodai“.

Ankstyvą sekmadienio rytą prancūzas iš Vilniaus oro uosto planavo išvykti į Lioną, kur jau popietę turėjo vaidinti spektaklyje. Tačiau dėl tiršto rūko jo skrydis buvo atidėtas. 

Į tokius nesklandumus L.Secco sureagavo audringai – jį tramdyti iškviesti net policijos pareigūnai. 

Spardė šiukšlių dėžę

Kaip Žmonės.lt pasakojo Vilniaus oro uosto darbuotoja, sekmadienio ryte, apie 7:15 val. oro uosto išvykimo terminalo bendrojoje zonoje (dar iki aviacijos saugumo patikros), buvo pastebėtas keleivis, kuris spardė šiukšliadėžes ir drumstė viešąją tvarką. 

Pirminiais duomenimis, tokį nepasitenkinimą jis demonstravo dėl to, kad nepavyko pasinaudoti taksofonu – nepavyko paskambinti

Anot darbuotojos, paprašytas nusiraminti keleivis to nepadarė, keikėsi ir šūkavo, taip pat nepateikė savo asmens dokumentų, tad iškviesti policijos pareigūnai jį išsivežė į 2-ąjį policijos komisariatą, kur buvo surašytas administracinių pažeidimų protokolas.

Gavo baudą

Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovas Paulius Radvilavičius patvirtino, kad garsus prancūzas sekmadienį tikrai viešėjo policijos komisariate. 

„Asmuo sulaikytas už tai, kad oro uoste konfliktavo su aplinkiniais, spardė ir sulaužė šiukšlių dėžę. Pirminiais duomenimis, tokį nepasitenkinimą jis demonstravo dėl to, kad nepavyko pasinaudoti taksofonu – nepavyko paskambinti“, – komentavo P.Radvilavičius. 

2-ajame policijos komisariate, remiantis 174-uoju straipsniu, aktoriui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas už nedidelį chuliganizmą. 

„Už tokį elgesį jam skirta 60 eurų bauda“, – sakė P.Radvilavičius. 

L.Secco policijos komisariate praleido keturias valandas, jo pasirodymas Lione buvo atšauktas. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt