Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Viliokė Emily Ratajkowski filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ parodys, kaip šoka tikros panteros

Emily Ratajkowski filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“
„ACME Film“ nuotr. / Emily Ratajkowski filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šokiai iki ryto, trankūs vakarėliai ir kraują kaitinančios merginos su Emily Ratajkowski priešakyje jau laukia Lietuvos žiūrovų kino teatruose, kur vasarą palydėti su elektroninės muzikos garsais kviečia naujasis filmas „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“. Šioje didelių svajonių, pramogų pasaulio spindesio ir meilės ieškojimų kupinoje juostoje gražuolė Emily Ratajkowski pirmąsyk atliko pagrindinį vaidmenį.

Dar prieš kelerius metus mergina Los Andžele vertėsi pavieniais modelio darbais, o šiandien vertinamas ne tik jos grožis, bet ir aktorinis talentas, kurį drauge su panteros gracija šokių aikštelėje tamsiaplaukė pademonstravo vaidindama Zaco Efrono simpatiją.

Bene geriausiai Emily Ratajkowski ir jos šokio judesiai pažįstami iš superhitu tapusio kūrinio „Blurred Lines“ vaizdo klipo, kuris internete buvo peržiūrėtas beveik 73 milijonus kartų.

VIDEO: Filmo „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ anonsas

Filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ ji ir vėl pademonstruos puikų ritmo pojūtį valiūkiškai gundydama jai atsispirti negalinčius vyrus. Kalbėdama apie filmo „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ heroję Sofi, Emily Ratajkowski atskleidė, kad ji, nors ir puiki šokėja, iš tiesų nėra vakarėlių liūtė kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

„Scanpix“ nuotr./Emily Ratajkowski ir Zacas Efronas
„Scanpix“ nuotr./Emily Ratajkowski ir Zacas Efronas

Pirmąsyk Holivudo filme 24-erių ilgakojė pasirodė vos pernai. Iš pradžių jai teko rolė psichologiniame Davido Fincherio trileryje „Dingusi“, o vėliau epizodinis vaidmuo apie Holivudo gyvenimą pasakojančioje komedijoje „Draugeliai“. Interviu Esquire.com Emily Ratajkowski teigė iki šiol kartais negalinti patikėti galėjusi dirbti drauge su Davidu Fincheriu, Benu Afflecku ir Zacu Efronu.

„Tai tiesiog siurrealu ir tuo pačiu keistai normalu“, – juokėsi ji, pridurdama, kad jaučiasi užtarnavusi savąsias roles, nes jas sąžiningai pelnė dalyvaudama aktorių atrankose.

Anot merginos, „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ filmavimų metu jai ypač padėjo per modelio karjerą išmoktų pamokų nepaisymas.

„Scanpix“/AP nuotr./Emily Ratajkowski
„Scanpix“/AP nuotr./Emily Ratajkowski

„Kai dirbi modeliu, visą laiką privalai galvoti, kaip atrodai. Kitaip nuotraukos būna klaikios! Kine viskas priešingai, privalai pamiršti viską aplinkui... Manau, tai viena pagrindinių priežasčių, kodėl „Blurred Lines“ sulaukė tokios sėkmės. Mes tik šokome negalvodami apie nieką kitą. Filmo „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ filmavimo aikštelėje jaučiausi taip pat“, – teigė aktorė.

Karščiausi Holivudo vakarėliai  ir kokybiška elektroninė muzika su Emily Ratajkowski ir Zacu Efronu filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“ jau laukia Lietuvos žiūrovų šalies kino teatruose.

„Instagram“ nuotr./Emily Ratajkowski
„Instagram“ nuotr./Emily Ratajkowski
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt