Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Viktorija Šaulytė švenčia 24-ąjį gimtadienį: pamatykite naujausią fotosesiją

Viktorija Šaulytė
Loretos Kondratės nuotr. / Viktorija Šaulytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Gruodžio 7 dieną kūrybinio dueto „ŠaŠa“ narė Viktorija Šaulytė švenčia 24-ąjį gimtadienį. Ji šį mėnesį vis dar laukia net kelių svarbių įvykių – iš varžybų, vykstančių Kinijoje, grįžtančio mylimojo, Lietuvos kovotojo Julius Mockos, Šv. Kalėdų ir giminių susirinkimo per didžiąsias metų šventes.

Prisiminimais apie tai, kokios tradicijos besibaigiant metams jai aktualios, stilistė pasidalino fotosesijos, vykusios kalėdinėje fotografės Loretos Kondratės studijoje, metu.

„Šįmet pirmą kartą per šventes aplankysime dvi gimines – mano ir Juliaus. Pernai kartu Šv. Kalėdų nesutikome, nes jis dalyvavo svarbiose rungtynėse. Tuo tarpu šįmet jis į Lietuvą iki Kūčių vakaro tikrai grįš“, – neabejojo V. Šaulytė.

Loretos Kondratės nuotr./Viktorija Šaulytė
Loretos Kondratės nuotr./Viktorija Šaulytė

Kol kas ji nežino, kokių ritualų per šventes paiso Juliaus artimieji, bet iš savųjų giminaičių visuomet tikisi to paties – geros nuotaikos, bendrų dainų bei žaidimų.

Visi Viktorijai brangūs žmonės kartu švenčia Pakaunėje, kur vieni iš giminaičių turi didelį namą. Jo dekoracijomis visuomet rūpinasi stilistės močiutė bei dvi jos seserys. Kalėdinių aksesuarų bei vaišių taip pat atsiveža atvykstantieji. V. Šaulytė prisimena, kaip prieš metus buvo smagu su artimaisiais dainuojant šventinę dainą.

Loretos Kondratės nuotr./Viktorija Šaulytė
Loretos Kondratės nuotr./Viktorija Šaulytė

Jai svarbios ne praktiškos, o įspūdžius dovanojančios dovanos. Pavyzdžiui, bilietai į teatrą visiems giminaičiams ar išvyka į užsienį su mylimuoju.

„Šįmet Kalėdų senelio laukiu. Ir tikiu, kad jis mano norą išpildys. O trokštu aš, jog per Šv. Kalėdas artimųjų skaičius ne mažėtų, o kasmet tik didėtų“, – sakė V. Šaulytė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt