Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Viktorija Macijauskienė iš tėvų prieš 23-ejus metus gautą dovaną saugo ligi šiol

Viktorija Macijauskienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Viktorija Macijauskienė su vaikais
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Savaitgalis – šeimos laikas, todėl jį tėvai su savo vaikais stengiasi praleisti kuo turiningiau ir aktyviau. Arvydo Macijausko žmona Viktorija Macijauskienė (30) su vaikais praleidžia išties daug laiko, todėl kaskart jie stengiasi prisigalvoti įdomios veiklos.

Šeštadienio popietę V.Macijauskienė su atžalomis Laurynu ir Gabriele dalyvavo atsinaujinusios „Žaislų planetos“ šventėje, kurioje vaikai turėjo galimybę išbandyti galybę skirtingų žaidimų, pabendrauti vieni su kitais ir kaip reikiant padūkti.

„Prieš keletą dienų kaip tik tvarkėmės spintas – išrūšiavome, ko jau mums nebereikės ir ką galėsime atiduoti kitiems vaikams. Labiausiai mano vaikai mėgsta žaisti su konstruktoriais, dėlionėmis ir knygelėmis. Turime ir  minkštų žaislų, tačiau palyginus nedaug, mat jie abu labiau mėgsta žaisti kontaktinius žaidimus, dalyvauti estafetėse arba kažką dėlioti, keisti. Pradėjau gana anksti pirkti vaikams lavinamuosius žaidimus, todėl, manau, jie tiesiog prie jų labiau ir priprato“, – Žmonės.lt sakė V.Macijauskienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Macijauskienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Macijauskienė su vaikais

Moteris juokėsi, kad berniukas visada nori veiksmo, todėl patys mėgstamiausi jo žaidimai – kamuolio spardymas ar improvizuotas „mūšis“, o mergaitė ypatingai mėgsta dėliones, kurios jos dėmesį patraukia net labiau, negu lėlės.

„Niekada negailiu vaikams knygučių ir džiaugiuosi, kad jie jomis domisi“, – priduria V.Macijauskienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Macijauskienė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Macijauskienė

Paklausta, ar pati vaikystėje turėjo mėgstamiausią žaislą, Viktorija juokėsi, kad jį tebeturi iki dabar.

„Tėvai man padovanojo pliušinį krokodiliuką, kuris buvo skirtas vaikams kaip pavyzdys, kad reikia valytis dantis. Jis buvo supakuotas permatomoje dėžėje – ši man pasirodė tokia graži, kad niekada to krokodiliuko iš jos neišpakavau, buvo gaila išmesti pakuotę. Krokodiliukas keliavo net iš užsienio, nors buvo tiesiog paprastas, mielas pliušinis žaislas su pavaizduotais baltais dantukais ir šepetėliu rankoje“, – juokėsi Viktorija, šį žaislą gavusi būdama septynerių metų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt