Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vienos pokylio ambasadorė Inga Budrienė: „Tai ne tas renginys, kur žmonės ateina vieni į kitus pažiūrėti"

Inga ir Darius Budriai
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Inga ir Darius Budriai Vienos pokylyje
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienį Vilniaus rotušėje vyko prabangus labdaros renginys – keliasdešimt porų susirinko į tradicinį Vienos pokylį. Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti ir 2011 metais pirmąja pokylio ambasadore moterimi tapusią verslininkę Ingą Budrienę. Ji kartu su vyru Dariumi Budriu iš Kauno atvyko su dar keliais bičiuliais.

Pokylio dalyviai iš Kauno į Vilnių atvyko specialiai nuomotu autobusiuku.

„Pradžioje draugai svarstė apie limuziną, tačiau pagalvojome, kad tuos limuzino nuomai planuotus pinigus paaukosime kilniam tikslui ir paremsime sergančius ligoniukus“, – Žmonės.lt sakė I.Budrienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje atgimė Vienos pokylis: išsipustę džentelmenai ir damos ne tik šoko, bet ir aukojo

Pasak jos, labai svarbu suprasti, kad pagrindinis Vienos pokylio tikslas yra būtent parama, čia susirinkę žmonės dalyvauja labdaros tikslais.

Bilietai į pokylį porai kainavo 100 eurų, studentų porai – 50 eurų. Visi surinkti pinigai šiemet bus paaukoti Vilniaus universiteto vaikų ligoninei.

„Liūdna, kai žmonės galvoja, jog pokylyje svarbiausia – graži suknelė. Aš to nenoriu sureikšminti. Ne čia reikia dėti akcentus. Taip, atrodyti elegantiškai – būtina, kaip ir būtina paisyti pokylio aprangos kodo. Tačiau varžytis, kieno suknelė brangesnė? Oi, ne“, – pasakojo Kauno verslininkė prisiminusi, kad anksčiau vienam Vienos pokyliui buvo pasirinkusi padėvėtą suknelę.

Šiemet I.Budrienė, kaip pati sako, atrodė kukliai, paprastai, bet ne prastai. Ilgą, burgundiško vyno spalvos drabužį ji nusprendė nuomotis iš suknelių saloną turinčios bičiulės.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Vilniaus Vienos pokylio akimirka
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Inga ir Darius Budriai

„Tai tiesiog daili „Karen Millen“ suknelė, tikrai ne pačios naujausios, gal praėjusių metų kolekcijos“, – sakė ji.

I.Budrienė jau nebesuskaičiuoja kelintą kartą ji dalyvauja Vienos pokylyje. Kone kasmet organizuojamas renginys jai tapo tradicine žiemos švente.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vienos pokylio svečių stilius: pataikė į dešimtuką ar prašovė pro šalį?

„Vienos pokylis – tiesiog nuostabus, gražias tradicijas turintis renginys. Tai ir labdaros, ir šokių vakaras, čia tvyro labai gera aura. Man svarbi pati idėja, gražu, kad ji kilni, kad tai ne tas renginys, kur žmonės ateina tiesiog pažiūrėti vieni į kitus“, – sakė pokylio ambasadorė.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Vilniaus Vienos pokylio akimirka
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Vilniaus Vienos pokylio akimirka

Dažniausiai likus porai savaičių iki renginio, ji drauge su vyru prisijungia prie specialiai organizuojamų, pokyliui skirtų šokių repeticijų. Čia kartu su visais dalyviais galima pasimokyti šokio žingsnelių. Tačiau šiemet dėl užimto darbų grafiko tam Budriai tam skyrė kiek mažiau nei įprastai.

„Nesam labai dideli šokėjai, tačiau šokti man labai patinka. Vyrui gal mažiau, tačiau jis jau pripratęs, kad kasmet vykstame į šį renginį. Esu pokylio globėja, o be vyro juk neisiu. Tai jau įpareigoja prisidėti“, – šypsojosi I.Budrienė.

Drauge su Budriais į Vienos pokylį važiavo jų šeimos bičiulis, virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas. Prieš kelis metus projekte „Kviečiu šokti“ su partnere Rolanda Maniuškaite ant parketo besisukęs šefas nusprendė iš naujo prisiminti valso judesius – televizijos projekto pora drauge šoko ir Vienos pokylyje.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Vilniaus Vienos pokylio akimirka
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Rolanda Maniuškaitė ir Ruslanas Bolgovas 

„Ruslanas gerai šoka, todėl jei vyras net nenorėtų šokti, būtų, kas pašokdina. Ten atsiranda mėgstančių šokti vyrų, todėl mano vyras juokais džiaugiasi, kad jam reiks šokti mažiau“, – pasakojo Inga.

Vienos pokylis Lietuvoje vyksta nuo 1999 metų. Jo dalyviai – ne tik žinomi šalies politikos, verslo, kultūros veikėjai, bet ir visų visuomenės sluoksnių atstovai: gydytojai, mokslininkai, pedagogai, menininkai ir net studentai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilniuje atgimė Vienos pokylis: išsipustę džentelmenai ir damos ne tik šoko, bet ir aukojo

Daugiau Vienos pokylio akimirkų:

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt