Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Victoria's Secret“ angelas Elsa Hosk įsiamžino erotiškoje fotosesijoje

Elsa Hosk
„Maxim“ viršelis / Elsa Hosk
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

„Victoria's Secret“ angelas Elsa Hosk (27 m.) įsiamžino erotiškoje žurnalo vyrams „Maxim“ fotosesijoje, kurioje subtiliai apnuogino savo išpuoselėtą kūną.

„Maxim“ vasario numerį papuošusi gražuolė erotiškoje žurnalo fotosesijoje pozavo Las Vegaso viešbutyje vilkėdama seksualius „Victoria's Secret“ apatinius ir gundančias sukneles.

Fotosesiją papildančiame interviu iš Švedijos kilusi Elsa Hosk papasakojo apie savo tėvynę ir poliarines dienas bei naktis.

„Augdamas nežinai, kad gali būti ir kitaip, tad greičiausiai būdamas mažas prie to tiesiog pripranti, – apie poliarines dienas ir naktis pasakojo gražuolė. – Dabar, Niujorke pragyvenusi septynerius metus, aš tai labai pastebiu, kai grįžtu į Švediją. Žiemos yra tokios tamsios: eini į darbą kai tamsu ir grįžti namo kai tamsu – tai iš tiesų gali slėgti. Bet geroji pusė yra ta, kad mes turime labai gražias vasaras, kuomet šviesu visą parą. Švedai gyvena dėl vasarų – ji pakeičia visus. Nenoriu praleisti švediškų vasaros atostogų nė karto gyvenime. Tai pats nuostabiausias dalykas pasaulyje.“

Daugiau Elsos Hosk fotosesijos žurnalui „Maxim“ nuotraukų galite pamatyti ČIA.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt