Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vestuvių avantiūra: akrobatų pora per 83 dienas ketina susituokti 38-iose skirtingose šalyse

Cheetah Plattas ir Rhiann Woodyard
„Facebook“ nuotr. / Cheetah Plattas ir Rhiann Woodyard
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Išsirinkti pačią idealiausią vietą, kurioje norėtum prisiekti amžiną meilę savo išrinktajam, gana nelengva užduotis. Toks klausimas iškilo ir akrobatams Cheetah Plattui (30 m.) ir Rhiann Woodyard (32 m.), kurie niekaip neapsisprendė, kur norėtų susituokti.

Kai pernai Cheetah Plattas pasipiršo savo mylimajai, jiedu niekaip negalėjo apsispręsti, kokių vestuvių norėtų: tradicinių bažnyčioje su būriu svečių, romantiškų jungtuvių paplūdimyje ar kokiame nors egzotiškame pasaulio kampelyje.

Pradėję domėtis, kiek kainuoja tradicinės vestuvės Kalifornijoje, sužadėtiniai nusprendė, kad už tokią sumą jie mieliau pakeliautų po pasaulį. Taip Cheetah ir Rhiann nusprendė ryžtis avantiūrai – per 83 dienas 38 kartus apsikeisti amžinos meilės įžadais skirtingose pasaulio vietose.

Už 6 tūkst. JAV dolerių susipirkę lėktuvų bilietus, jie vasario mėnesį pradėjo savo neįtikėtiną vestuvių kelionę. Jie jau spėjo susituokti Kolumbijoje, Ispanijoje, Airijoje, Egipte, Kenijoje, Indijoje, Tailande ir Maroke, ir šiuo metu vis dar keliauja po pasaulį besituokdami iš naujo.

Įspūdingas nuotraukas iš jau įvykusių Cheetah ir Rhiann vestuvių įvairiose pasaulio šalyse galite pamatyti ČIA.

Cheetah ir Rhiann susitarė visos savo kelionės metu vilkėti vien baltai, o per kiekvieną ceremoniją vilki tais pačiais drabužiais. Pora planuoja susituokti visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą, o balandį grįš į JAV, kur keliaus po šalį motociklu ir susituoks dar keliuose regioniniuose parkuose. Galiausiai visą jų vestuvių kelionę gegužės 2-ąją vainikuos ceremonija Los Andžele, kur Cheetah ir Rhiann oficialiai susituoks savo artimųjų ir draugų akivaizdoje.

Įspūdinga Cheetah ir Rhiann vestuvių kelionė jau sulaukė pasaulio žiniasklaidos dėmesio, o norintys juos paremti net gali skirti tam tikrą pinigų sumą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Santuoka
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt