Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Verslininkės Loretos Šurkutės dukra Olivija grįžo operacijai: „Nebegaliu pasitikėti Londono gydytojais“

Olivija Plekavičiūtė ir Loreta Šurkutė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Olivija Plekavičiūtė ir Loreta Šurkutė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kai prasideda vasara ir šėlti su seniai matytais draugais norisi labiau už viską, susitikimui nesutrukdys net tai, kad esi po operacijos ir tenka eiti į vakarėlį su ramentais. Verslininkės Loretos Šurkutės dukra Olivija Plekavičiūtė (20) po operacijos jautėsi puikiai, todėl nepraleido progos kartu su mama apsilankyti viename sostinės vakarėlių, nors iš vakaro jai buvo padaryta kojos operacija.

Londone gyvenanti ir mados verslą Londono menų universitete studijuojanti mergina į „Glory Bar by Stikliai“ vasaros terasos atidarymo vakarėlį atvyko su ramentais. Paaiškėjo, kad vos prieš prieš dieną Lietuvoje jai buvo atlikta kojos operacija.

„Vonioje ant žemės krisdamas molinis indelis trenkėsi į vonios kampą, o tada – tiesiai man į koją. Londone sekmadienio rytą man koją susiuvo, tačiau paaiškėjo, kad iš pradžių jie turėjo sutvarkyti prakirstą sausgyslę. Antradienį mane pasikvietė apžiūrai ir pamatė, kad nebegaliu pajudinti piršto –  liepė daryti operaciją, tačiau nusprendžiau grįžti į Lietuvą ir ją pasidaryti čia, mat jau buvo baisu pasitikėti Londono daktarais“, – Žmonės.lt sakė O.Plekavičiūtė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Olivija Plekavičiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Olivija Plekavičiūtė

„Pasirodo, Lietuvos gydytojai kur kas geresni ir atidesni negu Londono:  klinikoje jautėmės kaip namuose, aptarnavimas, apžiūros  – viskas labai kokybiška, pagarba Lietuvos daktarams“, – merginai antrino ir jos motina L.Šurkutė.

Puikiai nusiteikusi Olivija neprarado optimizmo ir į netikėtą kelionę į Lietuvą dėl operacijos stengiasi žiūrėti pozityviai – grįžusi galėjo susitikti su mama, bičiuliais, nors ir ramiai, tačiau dalyvauti vakarėlyje, pabendrauti su pažįstamais.

„Tiesą sakant, man baisiausia buvo, kai pasakė, kad kurį laiką negalėsiu avėti aukštakulnių“ – juokėsi Olivija, patikinusi, kad koja gyja puikiai, todėl, tikėtina, viskas užgis be jokių pasekmių ir aukštakulnių atsisakyti ilgam tikrai nereikės.

Jau po dviejų savaičių iš kojos bus ištraukti siūlai, o po keturių – nuimtas gipsas. „Tada lėksiu atgal į Londoną, mokslai laukia. Nors ir dabar jaučiuosi gerai, noriu judėti, bendrauti ir visur dalyvauti“, – šypsojosi vietoje nenustygstanti mergina.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vilnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt