Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Veronika Montvydienė apie santykius: „Neturiu nei laiko, nei noro apsirengti nėriniuotų apatinių ir kažko ten su botagu pavilioti“

Veronika Montvydienė
Stop kadras / Veronika Montvydienė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Neseniai antro vaiko susilaukusi buvusi garsi šokėja Donato Montvydo žmona Veronika šį antradienio vakarą 20.30 val. LNK laidoje „Kitu kampu” prisipažins, kad nors motinystė nėra jos vienintelis pašaukimas, ji sąmoningai pasirinko atidėti karjerą į šalį ir kuriam laikui atsiduoti tik šeimai.

„Jeigu tu nori sveikos šeimos, sveikų vaikų, tu turi tai daryti, nes vaikai fiziškai nuo tavęs priklausomi”, – žinoma moteris su laidos vedėja Indre Stonkuviene rubrikoje „Moterų pasaulis” kalbėjosi apie santykius ir pasiskirstymą šeimoje.

Vienas garsiausių Lietuvos dainininkų Donatas Montvydas užimtas koncertais, filmavimais, darbu įrašų studijoje, todėl neretai visa namų ūkio našta tenka būtent Veronikai. Vis dėlto moteris prisipažįsta, kad nėra iš tų, kurios nuolankiai laukia vyro ir visas nuoskaudas laiko savyje tyliai, tačiau nėra linkusi ir nurodinėti jam, ką jis turi daryti: „Aš nesu mama savo vyrui ir nenoriu tapti ta ragana, kuri niekur neišleidžia”.

„Nelabai suprantu tokio požiūrio, kad tu pagimdyk, tu žindyk, tu vystyk vaikus, tu dar suviliok vyrą, padaryk, kad jam būtų nenuobodu su tavim ir... ką? Turi būti ir pasiskirstymas. Čia yra ne vien mano vaikas, čia yra mūsų vaikai. Man irgi nesmagu, kad neturiu laiko apsirengti nėriniuotų apatinių ir neturiu nei jėgų, nei noro kažko ten su botagu pavilioti. Bet aš nuo to irgi kenčiu”, – atviravo garsi moteris.

Kaip Veronika ir Donatas Montvydai pasiskirsto pareigas šeimoje ir koks yra laimingos šeimos receptas? Visą pokalbį su Veronika Montvydiene laidoje „Kitu kampu” galite žiūrėti jau šį antradienio vakarą 20.30 val. per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt