Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasario 16-osios proga – „Patrulių“ padėka Arvydui Vilčinskui

Patruliai
Patruliai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jau šį penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laida „Muzikinės kovos“ bus ypač šventiška ir patriotinė, nes laida bus rodoma vasario 16 dieną, kai minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.  

Tokia ypatinga proga laidoje susikaus laisvės dainiumi tituluojamas Arvydas Vilčinskas ir jaunosios kartos popscenos šelmiai – „Patruliai“.

„Patrulių“ vyrai, rungtyniaudami su Arvydu Vilčinsku dėl žiūrovų simpatijų, neslėpė, kad varžovo dainos jiems kelia ypatingus jausmus. Juk klausydama legendinių Arvydo dainų „Grįžtu į Lietuvą“ arba „Verkia Dievas medinis“ užaugo ne viena karta, taip pat ir patys „Patruliai“. Jie studijoje padėkojo Arvydui Vilčinskui už galimybę augti kartu su jo dainomis.

Lietuvos ryto nuotr. /Arvydas Vilčinskas
Lietuvos ryto nuotr. /Arvydas Vilčinskas

Laidoje netrūks ne tik šventiškos patriotinės nuotaikos, stiprių jausmų Lietuvai, bet ir karštų emocijų, azarto. Juk tai, kaip penktadienį skambučiais balsuos žiūrovai, grupėms bus lemtinga: prasideda „Muzikinių kovų“ antrasis turas. Tai reiškia, kad pralaimėjusi grupė nebegalės sugrįžti į muzikines kovas.

Ypatingos Vasario 16-osios laidos svečiai bus irgi ypatingi – viešės tautinių šokių ansamblis „Ugnelė“ ir choras „Kariūnas“.

Taip pat laidos rengėjai primena, kad vis dar yra galimybė sugrąžinti į antrąjį turą dvi grupes, iškritusias pirmajame. Tai padaryti galima lrytas.lt puslapyje balsuojant už savo favoritus.

„Muzikinės kovos“ per „Lietuvos ryto“ televiziją – penktadienį 21.00 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt