Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Valeriją Iljinaitę užsipuolęs internautas kirto ir Vaidui Baumilai

Garsenybės išbandė virtualią realybę
Organizatorių nuotr. / Garsenybės išbandė virtualią realybę
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį tarp žinomų žmonių užvirė arši diskusija. Internete aktyviai besireiškiančiam sportininkui ir dainininkui-mėgėjui Tomui Šimaičiui įžeidus atlikėją Valeriją Iljinaitę dėl svorio, jos ginti stojo būrys kolegų. Justinas Jankevičius paragino žmones siųsti jam kompromituojančias Tomo fotografijas, o tuo tarpu Vaidas Baumila prabilo apie abejonių jam keliantį įžeidinėjančio vyro talentą.

„Šitas veikėjas dainuoja karaokę „Brodvėjuje“ ir save vadina baisiai neįvertintu talentu“, - po Justino skelbimu rašė dainininkas V. Baumila.

Socialinėje erdvėje itin aktyviai reikštis pradėjęs T. Šimaitis akimirksniu užsipuolė V. Baumilą: „Kliedi ir net nemirksi operacveidi... p.s. aš esu matęs tavo tikrąjį veidą (senose fotografijose). Kai pamačiau, supratau tą skirtumą tarp norimo įvaizdžio (bet nepasiekiamo) ir realybės. Apgailėtina, kaip ir iš lempos iššautas komentaras.“

Žmonės.lt primena, kad ir pats V. Baumila anksčiau dalyvavo karaokės konkursuose, kol buvo pastebėtas ir pakviestas į muzikinį realybės šou „Dangus“. Apie tokią jo karjeros pradžią priminė vienas iš Vaido bičiulių.

Pats atlikėjas liko priblokštas T. Šimaičio komentaro.

Vaidas mandagiai jam priminė, kad apie plastinę operaciją yra ne kartą kalbėjęs viešai ir jam tikrai nereikia to slėpti. T. Šimaitis bandė plūstis toliau, tačiau nei iš vieno ineternauto palaikymo nesulaukė, kol galų gale V. Baumila jį visiškai užgesino.

Į skandalą, kai puolė įžeidinėti anksčiau anoreksija sirgusią atlikėją V. Iljinaitę, įsivėlęs Tomas kalbėdamas su V. Baumila nevengė keiksmažodžių bei neargumentuotos kritikos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt