Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vairuojančios moterys žiemai ruošėsi neįprastame kartodrome

Ingrida Kazlauskaitė
„Racing Ladies“ nuotr. / Ingrida Kazlauskaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Artėjant žiemai vairuotojams labai svarbu prisiminti, kaip valdyti automobilį slidžiame kelyje. Todėl savaitgalį vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ narės ir joms prijaučiančios merginos rinkosi į Alytaus rajone, Radžiūnų kaime esantį pramogų parką „Tarzanija“.

„Racing Ladies“ nuotr./Renginio akimirka
„Racing Ladies“ nuotr./Renginio akimirka

Čia įrengta vienintelė Baltijos šalyse esanti slidi kartingo trasa „Drift kart“. Ji nuo kitų kartingo trasų skiriasi tuo, kad vietoje asfalto trasos paviršius padengtas dirbtinę žolę primenančiu plastikiniu pagrindu. Ji yra nepaprastai slidi, todėl puikiai padeda atgaivinti įgūdžius, kaip vairuoti pasnigus ar pašalus.

Visoms penkiolikai trasą išbandyti pasiryžusių merginų tai buvo pirmasis apsilankymas „Drift kart“ trasoje, taigi visos dalyvės turėjo lygias galimybes nugalėti.

„Racing Ladies“ nuotr./Renginio akimirka
„Racing Ladies“ nuotr./Renginio akimirka

Išskirtiniais pojūčiais trasoje mėgavosi ir Vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, TV pagalbos žvaigždė Gerda Stiklickienė bei kitos žavios damos.

„Automobilis, kurį aš vairuoju, yra varomas galiniais ratais, todėl dalyvavimas „Drift kart“ trasoje buvo ne tik maloniai praleistas laikas, bet ir naudinga patirtis prisiminti manevrus, kur pasukti vairą, kad ištiesintum automobilį ir jį suvaldytum“- kalbėjo apie savo įspūdžius Gerda.

„Racing Ladies“ nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
„Racing Ladies“ nuotr./Ingrida Kazlauskaitė

Išbandžiusios trasą dalyvės startavo kvalifikacijoje, o penkios greičiausiai trasą apvažiavusios merginos startavo varžybų finale, kuriame daug lėmė ne tik greitis, bet ir atidumas.

Pirmoji finišo liniją kirto žurnalistė Ilona Steponėnė, antrąja vieta džiaugėsi „Racing Ladies“ narė iš Kauno Jolita Kuliešytė, o trečiąją vietą laimėjo A. Jonušienė.

A.Jonušienė džiaugėsi, kad šį kart pabuvo ne renginio organizatore, bet dalyve ir galėjo su visomis kartu pasivaržyti.

„Didelis pliusas, kad merginos ne tik išbandė šaunią pramogą, bet kartu tai buvo ir naudinga edukacija – pasirengimas artėjančiai žiemai ir slidiems keliams“, – sakė „Racing Ladies“ vadovė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt