Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vaikų nuomonė apie transeksualę Caitlyn Jenner – brandesnė nei kai kurių suaugusiųjų

Vaikų nuomonė apie transeksualę Caitlyn Jenner – brandesnė nei kai kurių suaugusiųjų
„Scanpix“ nuotr. ir stop kadras / Vaikų nuomonė apie transeksualę Caitlyn Jenner – brandesnė nei kai kurių suaugusiųjų
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kai olimpinio aukso medalininkas Bruce'as Jenneris pasikeitė lytį ir pasauliui prisistatė kaip Caitlyn Jenner, sulaukė ne vien palaikymo, bet ir gausybės patyčių ir įžeidžių komentarų.

Dalis skeptikų piktinasi dėl to, kad vyro tapimas moterimi esą trikdo vaikus – jie nežino, kaip tai paaiškinti savo atžaloms. Tačiau pakalbinus keletą jokios išankstinės nuomonės neturinčių vaikų, paaiškėjo, kad jų požiūris į transeksualus kur kas brandesnis nei kai kurių suaugusiųjų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sporto apdovanojimuose ESPY triumfavo transeksualė Caitlyn Jenner, apdovanota už drąsą

Portalas „She Knows“ nufilmavo vaizdo siužetą, kuriame vaikų paklausė, ką jie mano apie lytį pasikeitusią Caitlyn Jenner.

Grupelei vaikų iš pradžių buvo parodyta jauno ir sportiško Bruce'o Jennerio nuotrauka iš olimpiados, o paskui – brandžios, elegantiškai atrodančios Caitlyn Jenner nuotrauka iš žurnalo „Vanity Fair“ fotosesijos. Sužinoję, kad tai – tas pats žmogus, vaikai neslėpė nuostabos. Tačiau jų pamąstymai ir nuoširdi nuomonė apie lytį pasikeitusią Caitlyn Jenner pasirodė brandesni nei kai kurių suaugusių žmonių.

„Jeigu tu nesi savimi, tai kas tada tu esi?“ – samprotauja vienas berniukas.

65-erių Bruce'as Jenneris visą savo gyvenimą viduje jautėsi moterimi, tačiau nedrįso to niekam pasakyti. Galiausiai, įpusėjęs septintą dešimtį, jis nusprendė, kad gana slėptis ir metas ryžtis parodyti tikrąją save.

Didysis žingsnis buvo žengtas vasaros pradžioje – tada pasaulis išgirdo apie Caitlyn Jenner. Ir nors milijonai žmonių išreiškė palaikymą Caitlyn Jenner, vis tik dar daugiau buvo tokių, kurie ją pasmerkė ir išsityčiojo.

VIDEO: #hatchkids discuss Caitlyn Jenner
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Caitlyn Jenner
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt