Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vaido Baumilos koncerte Vilniuje linksminosi ir Vitulskiai, ir Marijonas su Ieva Daugirdaite

Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Šeštadienio vakarą Vilniaus „Compensa“ renginių salėje skambėjęs finalinis Vaido Baumilo koncertinio turo „Iš naujo“ šou abejingų nepaliko: čia šėlo gausi dainininko gerbėjų armija, kurioje – ir garsenybių būrys. Išgirsti naujausias V.Baumilos dainas panoro ne tik garsūs draugai, bet ir kolegos muzikantai. Pavyzdžiui, Merūnas Vitulskis, į renginį atvykęs kartu su žmona Erika, ir Marijonas Mikutavičius, kuris čia pasirodė su širdies drauge Ieva Daugirdaite.

Apie V.Baumilos koncertą Vilniuje, kurio metu jis pristatė naujausią savo albumą „Iš naujo“, skaitykite čia. 

Išgirsti naujausias V.Baumilos dainas panoro gausus būrys žinomų žmonių. Čia apsilankė muzikos prodiuseris Martynas Tyla su mylimąja Neringa Zeleniūte, grupės „ŠarkA“ merginos Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė, grupės „B‘Avarija“ vyrai Juozas Liesis ir Deivydas Zvonkus bei daugybė kitų. 

Bene daugiausia aplinkinių žvilgsnių publikos gretose sulaukė koncerte apsilankęs Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė. Ryškiai apsirengusi garsenybių pora, panašu, nusprendė pabėgti nuo kasdienės rutinos sūpuojant kelių mėnesių sulaukusį pirmagimį Ajų, ir į renginį atvyko dviese. 

Čia jie mėgavosi ne tik V.Baumilos dainomis, bet ir maloniu bendravimu su bičiuliais: seniai matytus Merūną ir Eriką Vitulskius pakalbinti, panašu, norėjo daugelis. O garsenybių pora tuo, rodos, džiaugėsi: šypsenos nuo jųdviejų veido nedingo visą vakarą. 

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Merūnas ir Erika Vitulskiai
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Merūnas ir Erika Vitulskiai

Tuo tarpu dėmesio išvengti koncerto metu stengėsi kitas čia pasirodęs garsus muzikantas - Marijonas Mikutavičius. Jis į koncertą atvyko su nauja mylimąja, dizainere Ieva Daugirdaite. 

Kad tarp Marijaus ir Ievos įsižiebė jausmai, imta kalbėti dar praėjusių metų spalio mėnesį, kuomet M.Mikutavičius pristatė naują savo dainą „Drąsių nieks nežudo“, jos vaizdo klipe Ieva vaidina pagrindinį vaidmenį. Tačiau žinią apie savo santykius su dainininku I.Daugirdaitė patvirtino tik kovo viduryje.

V.Baumilos koncerte taip pat lankėsi ir jo artimieji: mama Nijolė, brolis Donatas su žmona Daine ir kiti. O ir renginiui pasiruošti padėjo būrys profesionalų: choreografas Šarūnas Kirdeikis, režisierius Vytautas V.Rumšas, drabužių kūrėja Agota Mašanauskaitė ir kiti. 

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Vaido Baumilos mama Nijolė (kairėje)
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Vaido Baumilos mama Nijolė (kairėje)
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt