Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vaidmuo provokuojančioje dramoje „Svetima šalis“ iš Nicole Kidman pareikalavo neeilinio įsijautimo

Josephas Fiennesas ir Nicole Kidman filme „Svetima šalis“
„Garsų pasaulio įrašų“ nuotr. / Josephas Fiennesas ir Nicole Kidman filme „Svetima šalis“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sudėtingų vaidmenų nebijančią imtis aktorę Nicole Kidman jau šį savaitgalį bus galima pamatyti provokuojančioje dramoje „Svetima šalis“ („Strangerland“). „Sundance“ festivalio metu, kur įvyko pasaulinė filmo premjera, aktorė sakė esanti laiminga gavusi dar vieną vaidybos iššūkį.

„Svetima šalis“ pasakoja apie nuošaliame Australijos miestelyje apsistojusios Parkerių šeimos tragediją. Lengvabūdė, atvirą seksualumą demonstruojanti penkiolikmetė jų dukra sulaukia apkalbų ir, žinoma, vyresnių vaikinų dėmesio. Dėl tokio merginos elgesio jos tėvas (akt. Josephas Fiennesas) mėgina kaltinti neramią jaunystę turėjusią žmoną (akt. Nicole Kidman), o tvyranti įtampa prasiveržia, kuomet dingta net tik duktė, bet ir jaunėlis Parkerių sūnus.

VIDEO: Filmo „Svetima šalis“ anonsas

Kalnuotos dykumos apsupto miestelio policininkas (akt. Hugo Weavingas) bando įminti vaikų dingimo paslaptį, tačiau painioje byloje atsiranda vis daugiau klausimų, o ne patys dingusieji.

„Garsų pasaulio įrašų“ nuotr./Nicole Kidman filme „Svetima šalis“
„Garsų pasaulio įrašų“ nuotr./Nicole Kidman filme „Svetima šalis“

„Šis filmas nėra vien vaikų dingimo istorija. Man „Svetima šalis“ yra apie santuoką, bendravimą šeimos viduje ir viso to trapumą, taip pat apie tragediją išgyvenančių žmonių stiprybę“, – sakė pagrindinio vaidmens atlikėja Nicole Kidman.

Filmavimų metu jai teko patirti ir stiprius asmeninius išgyvenimus. Grįžusi filmuotis į Australiją aktorė galėjo dažniau matytis su savo tėvu, kuris mirė netrukus po juostos kūrimo darbų

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Nicole Kidman
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt