Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vaidmuo „Adelainos amžiuje“ olandui Michieliui Huismanui pelnė naujojo Holivudo širdžių ėdiko vardą

Michielis Huismanas ir Blake Lively filme „Adelainos amžius“
„ACME Film“ nuotr. / Michielis Huismanas ir Blake Lively filme „Adelainos amžius“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Aktorių Michielį Huismaną kino ir televizijos mėgėjai iki šiol galėjo išvysti vaidinantį Daario Naharį „Sostų karuose“, stebėti jo vaidmenis populiariuose serialuose „Juodoji našlaitė“, „Nešvilis“ bei 2014-ųjų filme „Laukinė“ su Reese Witherspoon. Šįsyk visu grožiu olandų aktorius atsiskleis romantinėje dramoje „Adelainos amžius“ (angl. „The Age of Adaline“). Kino kritikai neabejoja, kad ši rolė greta pagrindinę heroję įkūnijusios gražuolės Blake Lively jauną vyrą pakylės į geidžiamiausių Holivudo aktorių gretas.

33-ejų Michielis Huismanas gegužės 1-ąją Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame filme „Adelainos amžius“ įkūnijo charizmatiškąjį Elisą, kuris vėl įžiebia Adelainos aistrą gyvenimui. Magiško atsitiktinumo dėka nemirtingumą įgijusi pagrindinė herojė bijo pamilti, tačiau jaunas vyras priverčia ją pamesti galvą, o galiausiai – net ir susimąstyti apie tai, kaip išsivaduoti iš amžinos jaunystės.

„ACME Film“ nuotr./Michielis Huismanas filme „Adelainos amžius“
„ACME Film“ nuotr./Michielis Huismanas filme „Adelainos amžius“

Balandžio mėnesio žurnalas „InStyle“ atsakė į daugelio gerbėjų galvose kirbantį klausimą – kas toks yra Michielis Huismanas ir kas slepiasi už jo išorinio žavesio. Beje, įdomi detalė – netoli Amsterdamo išaugusio aktoriaus vardas Michielis teisingai tariamas – „Mik-keelis“.

Nors Amerikoje pirmąjį vaidmenį seriale „Treme“ jis gavo tik 2009-aisiais, Olandijoje Michielis Huismanas vaidino nuo vaikystės. Taip pas jis žaidė futbolą ir grojo gitara. Pastarasis pomėgis buvo išsivystęs net į rimtą muzikanto karjerą – jis ne vienerius metus grojo grupėje ir iki šiol garsėja kaip neblogas dainininkas. Jo labiausiai mėgstami stiliai yra bliuzas ir bugivugis.

Vienintelė liūdna žinia dėl Michielio Huismano galvą pametusioms moterims ta, kad šis vyrukas jau užimtas. Nuo 2008-ųjų olandas yra vedęs kolegę aktorę Tarą Elders. Jiedu susipažino filmuodamiesi 2003-ųjų filme „Filein prašo atleidimo“. Šio filmo aikštelėje jie pirmąsyk pasibučiavo, tiesa, prieš kameras. Pamatyti Michielį Huismaną drauge su žmona galite šiame fotosesijos vaizdo klipe:

VIDEO: Michiel Huisman - Tara Elders for L'OFFICIEL NL

Beje, itin stilingas aktorius pernai sulaukė ir mados grandų įvertinimo – Michielis Huismanas drauge su Gisele Bundchen pasirodė prabangiame ir jausmingame kvepalų „Chanel No. 5“ reklaminiame filmuke:

VIDEO: CHANEL N°5: The One That I Want - The Film

Unikalioje mados ir meilės istorijoje „Adelainos amžius“ publikai bus suteikta galimybė keliauti per dešimtmečius drauge su heroje, kurią lydi stebuklas, o gal prakeiksmas, – ji amžinai jauna. Tvirtas Adelainos pasiryžimas būti vieniša vilke susvyruoja, kai jis susipažįsta su žavinguoju Elisu (akt. M.Huismanas), tačiau ar jų meilė pajėgi įveikti baimes ir paslaptis?

Svajinga laikui nepavaldaus gyvenimo istorija su glėbiu meilės ir kruopele stebuklo – Lietuvos kinuose jau nuo gegužės 1 dienos.

VIDEO: Filmo „Adelainos amžius“ anonsas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Holivudas
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt