Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaidas Baumila – apie draugystės su numylėtine pradžią

V. Baumila ir Bitė
Asmeninio archyvo nuotr. / V. Baumila ir Bitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vaido Baumilos „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose kartas nuo karto pasirodo dainininko nuotraukos su žaviąja anglų kokerspaniele Bite. Jie kartu miega, eina pasivaikščioti, pramogauja, tad nenuostabu, kad ir į bandomąjį važiavimą atkeliavo kartu.

Bitė – keliavimo mašinomis entuziastė

Kokerspanielei labai patinka važinėtis ir nesvarbu, ar mašina šeimininko, ar visiškai nepažįstamo žmogaus. Jei durys atidarytos – Bitė liuokteli vidun.

Bandomasis važiavimas stilingu miesto visureigiu „Lexus NX 300h“ tiek Vaidui, tiek Bitei neprailgo. Mašinoje galima mėgautis visais hibridinio automobilio privalumais – veikiant elektriniam varikliui, važiuojama labai tyliai.

Tomo Adomavičiaus nuotr./Vaidas Baumila
Tomo Adomavičiaus nuotr./Vaidas Baumila

„Man patinka tylus variklio darbas, nes mašinoje mėgstu dainuoti, kartais repetuoju. O jei norisi greičio, galima įjungti „Sport“ režimą. Tuomet pasijaučia automobilio galia – jis pradeda reaguoja į kiekvieną pedalo spustelėjimą“, – privalumus vardijo V. Baumila.

Vaidui patiko, kad automobilyje įdiegta nemažai laiką taupančių technologijų: „Elektrinio variklio nereikia įkrauti prijungiant prie elektros tinklo – jis visiškai įsikrauna naudojant stabdymo energiją. Kai automobilis varomas elektra, sutaupoma degalų, tad reikia rečiau užsukti į degalinę. Dar viena patogi ir laiką taupanti technologija – telefono įkrovimas belaidžiu režimu, padėjus jį ant lentynėlės tarp priekinių sėdynių.“

Žmonės.lt/ Asmeninio archyvo nuotr./Žmonės.lt fotomontažas
Žmonės.lt/ Asmeninio archyvo nuotr./Žmonės.lt fotomontažas

Būna, kad Vaidui laiko pritrūksta. Vienoje „Facebook“ žinutėje jis aprašė nutikimą, kai labai skubėdamas įlipo į Bitės paliktą balutę, bet laiko ieškoti švarių kojinių nebeturėjo, tad nenoromis teko autis batus ir lėkti į susitikimą.

Visgi, balutės ir nemigo naktys buvo draugystės su Bite pradžioje – dabar beveik metų sulaukusi kokerspanielė daugiausia teikia džiuginančias akimirkas. Bitę labai myli visa V. Baumilos šeima – gražuolė užkariavo net ir anksčiau šunų bijojusios Vaido mamos širdį.

Vaidui patinka vairuoti išskirtinio dizaino ir patogus automobilius. O ant galinės sėdynės įsitaisiusiam „Bitošnikui“, taip V. Baumila kartais pravardžiuoja Bitę, svarbiausia, kad gali keliauti su šeimininku, prie kurio ji labai prisirišusi ir net miegoti eina kartu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Vaidas Baumila Šuo
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt