Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaida Skaisgirė. Tu esi geriausia, kas nutiko mano gyvenime

Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu
Asmeninio archyvo nuotr. / Vaida Skaisgirė su sūnumi Atu
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Atrodo, užvakar aš vis negalėdavau įsipatoginti, užmigti, nes naktimis labai spardydavaisi. Gulėdavau ir bandydavau įsivaizduoti, kaip atrodysi, kokiu žmogumi tapsi, kokia aš būsiu tau mama. 

Atrodo, vakar glaudžiau tave ką tik gimusį – tokį mažutį, gležną, bet tuo pačiu – labai stiprų, kovingą ir tokį artimą, tokį savą. Užmigti galėdavau jau daug lengviau, tik kad paošt naktim norėdavai truputį.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vaida Skaisgirė papuošė namus šventėms
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Vaida Skaisgirė papuošė namus šventėms


O šiandien tau suėjo penkeri. Tu klausi, kodėl paroje yra 24 valandos, kas pastatė televizijos bokštą ir kur gyvena Dievas. Atsakymų ieškom drauge.

Aš pamenu, kai patardama, auklėdama ar pykdama, prie dažno argumento mama pridėdavo – „Kai turėsi vaikų, suprasi“. Manydavau tada, banalesnė frazė, vargu, ar egzistuoja.

Aš pamenu, kai patardama, auklėdama ar pykdama, prie dažno argumento mama pridėdavo – „Kai turėsi vaikų, suprasi“. Manydavau tada, banalesnė frazė, vargu, ar egzistuoja.O, pasirodo, egzistuoja tūkstančiai lėkštesnių frazių, o ši išvis – viena teisiausių.
Meilė būna įvairių rūšių ir jas visas aš labai branginu, bet meilė savo vaikui – pati brangiausia. Ji yra didžiausia stiprybė, tyrumas, tikrumas, ramybė, laimė, pasididžiavimas, tikėjimas. Tai visi džiaugsmingiausi jausmai ir didžiausi nerimai viename.

Justo Krilavičiaus/Sakyksūris.lt nuotr./Vaida Skaisgirė su sūnumi
Justo Krilavičiaus/Sakyksūris.lt nuotr./Vaida Skaisgirė su sūnumiIr tik „kai jau turiu vaiką, supratau“ – kai mane kas nors užgaudavo, mamai širdį skaudėdavo dvigubai daugiau. Kai stipriai sirgdavau, mama jausdavosi kelis kartus blogiau. Kai aš džiaugdavausi sėkmingu pasirodymu skaitovų konkurse, mama manimi didžiuodavosi dešimt kartų daugiau nei aš pati savimi. Kol netapau mama, neįsivaizdavau, kaip mano širdyje galėtų sutilpti tiek visko – tiek meilės, rūpesčio, jaudulio, vilčių. Pasirodo, be problemų.

Su gimimo diena, sūnau. Tu esi geriausia, kas nutiko mano gyvenime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vaida Skaisgirė
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt