Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vaida Skaisgirė Kovo 11-osios proga prasitarė pasigendanti tikėjimo kitų darbais ir idėjomis

Vaida Skaisgirė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Vaida Skaisgirė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

1990-ųjų metų kovo 11-ą dieną Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas priėmė Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo aktą. Šiemet sukanka 25 metai, kai Lietuva nepriklausoma. Mintimis apie tai pasidalino ir Vaida Skaisgirė.

V.komentaras (kalba netaisyta):

„Išaušo graži 2015-ųjų kovo 11 diena. Vis dėlto, truputį liūdna.

Šiandien, kai nesantaikos kvapas tvyro ore, kai karo grėsmės tokios nemaloniai artimos, aš pasigendu žmonių, apie kuriuos skaičiau istorijos vadovėliuose – drąsių, išmintingų, diplomatiškų. Pasigendu patriotinės nuotaikos jaunų žmonių tarpe, nes laisvė jiems atrodo savaime suprantamas dalykas. Kaip koks vanduo iš krano. Pasigendu protingos politikos ir taikos skatinimo aukščiausių šalies pareigūnų veiksmuose. „Tie – teroristai!“. „Anie – melagiai!“. Na taip, tobula diplomatija. Pasigendu tikėjimo kitų darbais ir idėjomis, nes pasidarė taip populiaru menkinti viską, kas sava – nuo lietuviškos muzikos apdovanojimų iki lietuvių literatūros. Ten, užsieny, gi viskas geriau, skaniau, kokybiškiau – muzikantai balsingesni, kino apdovanojimai didingesni, obuoliai, ir tie sultingesni. Pasigendu tiesiog normalaus bendravimo paprastų žmonių tarpe. Šiandien tu neįdomus bailys, jei tau nepatinkančio žmogaus neišvadini debilu, nesijuoki iš jo išvaizdos, gyvenimo būdo, minčių.

Todėl šios dienos proga aš visiems linkiu labai paprasto dalyko – meilės savo šaliai ir jos žmonėms. Linkiu vertinti mūsų visų laisvę, o svarbiausia – būti pasiruošusiems ją ginti. Ginti taip, kaip išeina – mintimi, žodžiu ar kumščiu. To paties linkiu ir sau. Visus su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt