Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vaida Genytė sulaukė gerbėjo staigmenos – gavo dovanų paveikslą: „Pasijaučiau ypatinga“

Vaida Genytė
Gerbėjo piešinys ir Viganto Ovadnevo nuotr. / Vaida Genytė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vaidą Genytę kaip reikiant nustebino vienas gerbėjas. Ji sulaukė neįprastos ir labai ypatingos dovanos. Dainininkei nepažįstamas vyras padovanojo didžiulį paveikslą su jos atvaizdu.

V.Genytei paskambino nepažįstamas vyras ir pristatęs pasakė, kad nori įteikti jai savo paties pieštą paveikslą. Tuo metu atlikėja negalėjo pati priimti dovanos, todėl paprašė paveikslą perduoti jos tėvams.

„Esu be galo nustebinta. Paveikslą padovanojęs žmogus – garbaus amžiaus, jam apie 70–80 metų. Jis ne vilnietis, ūkininkas, tėvams net atvežė medaus. Likau labai sujaudinta“, – Žmonės.lt pasakojo V.Genytė.

Vaidos Genytės gerbėjas nupiešė jos paveikslą
Vaidos Genytės gerbėjas nupiešė jos paveikslą

Dainininkė užsiminė, kad šis paveikslas – ne vienintelis, kurį jai padovanojo meniškas gerbėjas. Jis ją taip pat nutapė besisupančią sūpynėse.

„Jam turbūt nostalgija tos mažos mergaitės, kuri dainuodavo apie sparnuotąsias sūpynes. Tai žavu, juk ta mergaitė dabar jau užaugo“, – pasakojo dainininkė prisiminusi ją išgarsinusį pasirodymą „Dainų dainelėje“. Tuomet, 1982 metais, būdama pirmaklasė su daina „Sparnuotosios sūpynės“  ji nugalėjo konkurse.

„Žiūriu į šį paveikslą ir galvoju – kiek žmogus pastangų ir širdies į tai įdėjo. Man taip sušildė širdį. Pasijutau tokia ypatinga. Esu labai dėkinga tam žmogui“, – kalbėjo Vaida.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vaida Genytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Vaida Genytė
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vaida Genytė
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt