Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Vagys apšvarino fotomenininko Lauryno Žižio namus ir pavogė BMW: šeima prašo pagalbos

Laurynas Žižys
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Fotomenininkas Laurynas Žižys
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Sostinės pakraštyje per vagystę iš Lauryno Žižio nuomojamo namo dingo technika ir brangenybės, o iš garažo nuvarytas apynaujis 5-osios serijos BMW automobilis.

Fotomenininkas Laurynas Žižys atsidūrė ilgapirščių taikiklyje ir skaudžiai nuo jų nukentėjo. Galima įsivaizduoti, kad vilniečio šeima dabar skaičiuoja ne vien materialinę žalą – nusikaltėlių įsibrovimas į asmeninę erdvę ir brangaus turto pagrobimas visuomet palieka nuoskaudą ir kartėlį.

„Nuostoliai nemaži. Apvogė butą, taip, bet nieko daugiau komentuoti nenoriu. Nes dar ir patys nieko nežinome. Atiduota viskas tyrėjams, tiria policija“, – Žmonės.lt sakė L.Žižys.

Policijos departamentas pirmadienį praneša apie naują sostinėje iškeltą bylą dėl svetimo turto pagrobimo. Deja, įtariamųjų kol kas nėra.

Pirminėje pareigūnų surinktoje medžiagoje užfiksuota, kad lapkričio 21 d. nuo 9 val. 30 min. iki lapkričio 22 d. 12 val. 45 min., Vilniuje, Visoriuose, iš 38-erių metų vyro nuomojamo namo, pavogtas televizorius, kompiuteris, klaviatūra, du atminties diskai, du planšetiniai kompiuteriai, įvairūs juvelyriniai dirbiniai. Maža to, pavogtas garaže stovėjęs automobilis „BMW 520 D“ (pagamintas 2011 m.).

Tyrėjai jau nustatė, kad įsibrovėliai pateko į L.Žižio namus išlaužę antrojo aukšto balkono duris.

Bendras nuostolis nustatinėjamas, tačiau vien pavogtasis BMW kainuoja kelias dešimtis tūkstančių eurų. L.Žižio turto vagystės aplinkybių tyrimas tęsiamas.

Pirmadienio rytą L.Žižio žmona Julija Žižė kreipėsi pagalbos į bičiulius feisbuke: 

Julijos Žižės komentaras feisbuke
Julijos Žižės komentaras feisbuke
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt