Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

V. Tarasovas apie fonogramą muzikos apdovanojimų scenoje: „Negaliu tylėti, gėda“

Violeta ir Vilius Tarasovai
Teodoro Biliūno nuotr. / Violeta ir Vilius Tarasovai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kai per Amerikos muzikos apdovanojimus popdievaitė Selena Gomez žiopčiojo pagal fonogramą, kilo didžiulis skandalas visame pasaulyje: kaipgi galima žiopčioti muzikos apdovanojimų scenoje? Vis dėlto iš šio skandalo nepasimokė Lietuvos muzikos apdovanojimų organizatoriai – visą savaitgalį feisbukas ūžia dėl fonogramos M.A.M.A 2017 scenoje.

Net dvi statulėles – Metų proveržio ir Metų dainos – susižėrusi Beatrich per apdovanojimus nedainavo gyvai. Kaip rašo 15min.lt, apdovanojimų organizatoriai nusprendė parodyti kuo mažiau gyvo garso pasirodymų dėl techninių niuansų.

Tačiau tai papiktino žiūrovus ir M.A.M.A 2017 svečius, besitikėjusius, kad muzikos apdovanojimuose skambės tik gyva muzika. Tarp besipiktinusių buvo ir dainininkas Vilius Tarasovas. Iš Klaipėdos į renginį atvykęs atlikėjas gyrė apdovanojimų vedėjus ir apšvietėjus, tačiau kritikavo žiopčiojimą pagal fonogramą.

Sorry, aš negirsiu renginio. Taip, vedėjai – super. Taip scena, šviesos – super, bet kai tiek daug fonogramos muzikos apdovanojimuose, aš negaliu tylėti, gėda...“ – savo feisbuko paskyroje rašė Vilius Tarasovas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt