Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Už pavojingą manevravimą kelyje nubausta Eglė Jackaitė teismo malonės nesulaukė

Eglė Jackaitė
Iljos Sivakovo nuotr. / Eglė Jackaitė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Vasarą 1000 km lenktynėse Palangoje dalyvavusiai Eglei Jackaitei šventė baigėsi liūdnai – už pavojingą manevravimą sukeliant pavojų aplinkiniams jai buvo skirta 120 eurų bauda ir 3 mėnesiams atimtas vairuotojo pažymėjimas. Per 20 dienų šį sprendimą ji galėjo apskųsti, ką ir padarė, tačiau Klaipėdos apylinkės teismas paliko galioti ankstesnę nuobaudą.

E.Jackaitė teismo prašė sušvelninti bausmę ir palikti tik piniginę baudą, neatimant teisės vairuoti, tačiau teismas nusprendė nešvelninti bausmės, taigi aktorė privalės sumokėti anksčiau paskirtą piniginę baudą ir trims mėnesiams atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu, nebent nuspręstų šią nutartį skųsti.

Nutartis gali būti apskųsta Klaipėdos apygardos teismui per 20 dienų nuo nutarties paskelbimo dienos, skundą paduodant Klaipėdos apygardos teismui arba per Klaipėdos miesto apylinkės teismą, Žmonės.lt informavo Klaipėdos miesto apylinkės teismo atstovė ryšiams su žiniasklaida ir visuomene Živilė Radytė.

Žmonės.lt primena, kad nors šioje byloje E.Jackaitė bent jau kol kas nesulaukė teismo malonės, visai neseniai buvo ir džiugių žinių: dėl sukčiavimo siekiant gauti didesnes motinystės išmokas teistumą anksčiau gavusi aktorė teismo prašė jo panaikinimo – šis prašymą patenkino.

Taisykles pažeidė Palangos lenktynėse

Žmonės.lt primena, kad nemalonumai prasidėjo tuomet, kai liepą E.Jackaitė 1000 km lenktynėse Palangoje pažeidė kelių eismo taisykles: už pavojingą manevravimą sukeliant pavojų aplinkiniams jai buvo skirta 120 eurų bauda ir 3 mėnesiams atimtas vairuotojo pažymėjimas. Pati E.Jackaitė tuomet savo kaltę pripažino iš dalies, teisinosi tądien susiklosčiusiomis neįprastomis aplinkybėmis.

Šį sprendimą aktorė turėjo teisę apskųsti per 20 dienų – tą ir padarė: pateikė skundą Klaipėdos kelių policijos biurui. Jame aktorė nurodė, kad su pažeidimu sutinka, tačiau prašo sušvelninti nuobaudą paliekant tik piniginę baudą, bet neatimant vairavimo teisės. Skundas perduotas Klaipėdos miesto apylinkės teismui – kol buvo pradėtas bylos nagrinėjimas, E.Jackaitė galėjo vairuoti su laikinai jai išduotu pažymėjimu.

Turėjo nemalonumų ir anksčiau

E.Jackaitė į nemalonumus buvo įsivėlusi 2012 m. gegužės 19-osios naktį, kai iš pasisėdėjimo pas draugę važiavo į namus. Bandydama įsukti į savo namų kiemą Melnragėje, aktorė nepastebėjo iš paskos parvažiuojančio automobilio „Opel Astra“. E.Jackaitės vairuojamas visureigis „Land Rover“ kliudė automobilį.

Už šį nusižengimą E.Jackaitei 2012 metais Klaipėdos apylinkės teismas skyrė 3 tūkst. litų baudą ir 3 metams atėmė vairuotojo pažymėjimą. 2014 metų kovą tas pats teismas anksčiau laiko grąžino Eglei Jackaitei vairuotojo pažymėjimą.

Karolinos Urbielytės nuotr./Eglė Jackaitė
Karolinos Urbielytės nuotr./Eglė Jackaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt