Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Už pasipriešinimą pareigūnams teisiamas Selas pats pateikė teismui skundą dėl policijos

Egidijus Dragūnas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ketvirtadienio rytą dainininkas Egidijus Dragūnas-Selas buvo laukiamas Vilniaus miesto apylinkės teisme. Prieš tris savaites Selas, nors ir buvo gavęs šaukimą, čia nepasirodė, todėl šįsyk jį į teismą turėjo atvesdinti policijos pareigūnai.

Administracinio teisės pažeidimo byla E.Dragūnui iškelta už jo elgesį kovo 19-ą dieną. Tąkart Vilniuje patruliavę policijos pareigūnai pastebėjo, kad prabangų „Audi R8“ atlikėjas vairavo neprisisegęs saugos diržo, todėl jį sustabdė. E.Dragūnas su pareigūnais susipyko ir juos išplūdo, už tai jam iškelta byla.

Prieš tris savaites E.Dragūnas teisme nepasirodė, tačiau yra pateikęs savo paaiškinimą – dviejuose puslapiuose surašė savo įvykių, už kuriuos jam iškelta byla, versiją. 

Ketvirtadienį teisėjas Dariušas Lučinskis tikėjosi pradėti nagrinėti E.Dragūnui iškeltą bylą. Jis buvo nurodęs policijos pareigūnams dainininką į teismą atvesdinti. 

Tačiau E.Dragūnas kreipėsi į teismą ir paprašė pavėlinti ketvirtadienio posėdžio datą. Anot E.Dragūno, jis vieši užsienyje. Teisėjas prašymą patenkino. Trečiąkart D.Lučinskis E.Dragūno teisme lauks kitą savaitę.

Tačiau vien tuo istorija nesibaigia: už „Audi R8“ vairavimą neprisisegus diržo E.Dragūnui buvo skirta nuobauda, dėl kurios atlikėjas nesutinka – tikina, kad taip nebuvo. Todėl ir pats kreipėsi į teismą – prašo nutraukti  administracinio teisės pažeidimo bylą ir ir panaikinti nuobaudą.

Šią savaitę Vilniaus miesto apylinkės teismas jau nagrinėjo panašią bylą – buvusio fubtolininko Edgaro Jankausko skundą dėl gautos nuobaudos už KET pažeidimą, nes savo BMW buvo pastatęs neįgaliųjų vietoje. E.Jankauskas šioje byloje laimėjo prieš policiją.

Pasipriešino policijos pareigūnams

Kovo 19-ąją pareigūnų sustabdytas E.Dragūnas juos iškeikė, įžeidinėjo, atsisakė vykdyti reikalavimus. Atlikėjas buvo nugabentas į policijos komisariatą – policija jį nubaudė už KET pažeidimą, o už nepaklusimą jam iškelta administracinio teisės pažeidimo byla.

ATPK 187-asis straipsnis numato, kad pareigūno teisėto nurodymo nevykdymas, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimas, reiškiamas žodžiu ar kūno gestais, įžeidžiančiu elgesiu ar kitokiu elgesiu, užtraukia baudą nuo 86 iki 144 eurų arba administracinį areštą nuo penkiolikos iki trisdešimties parų.

VIDEO: Egidijus Dragūnas (SEL) atsisako policininkui pateikti dokumentus
VIDEO: Egidijus Dragūnas (SEL) keikė kelių policijos pareigūnus
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt