Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Už muštynes degalinėje buvusiam „Pikaso“ nariui Dovydui Šamrajui apribota laisvė

Dovydas Šamrajus
Asmeninio albumo nuotr. / Dovydui Šamrajui pusei metų teismo sprendimu apribota laisvė.
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Buvęs garsios uostamiesčio vaikinų grupės „Pikaso“ narys Dovydas Šamrajus teismo sprendimu pusę metų vakarus turės leisti namuose. Muštynes degalinėje sukėlęs vyras taip pat turės sumokėti 1000 Lt nukentėjusiajam.

Už muštynes, per kurias nežymiai sužalotas vyras, D.Šamrajus Klaipėdos miesto apylinkės teismo įpareigotas pusę metų, nuo 22 iki 6 val., buti namuose, išskyrus laiką, susijusį su darbu. Be to, vyras turi atlyginti nukentėjusiajam 1 tūkst. litų neturtinės žalos. 

Konfliktas įvyko 2013 metų birželio 19 d. popietę vienoje Klaipėdos degalinėje.

Kaip teigiama Klaipėdos miesto apylinkės teismo išplatntame pranešime, teismo proceso metu D. Šamrajus teigė, kad, einant sumokėti už degalus, vieno klaipėdiečio vairuojamas automobilis vos jo nepartrenkė. Priėjęs prie vairuotojo, buvęs „pikasas“ su juo apsižodžiavo.

Nukentėjusysis nurodė, kad D.Šamrajus pats sukėlė konfliktinę situaciją – išėjo į kelią prieš automobilį ir nesitraukė. 

Vėliau vyrai susitiko degalinės prekybos salėje. D.Šamrajus tikino, kad buvo iškeiktas, todėl apimtas pykčio sumušė nukentėjusįjį. Teisme liudijęs degalinės darbuotojas patvirtino, jog automobilio vairuotojas, priėjęs prie buvusio dainininko, pradėjo vartoti necenzūrinius žodžius.

D.Šamrajus tikino esąs nekaltas, tai jis akcentavo ir išplatintame atvirame laiške žiniasklaidai.

Teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą ir skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, kad D.Šamrajus degalinės patalpose, matant pašaliniams asmenims, elgėsi įžūliai.

Nukentėjusiu pripažintas vyras prašė iš buvusio „Pikaso“ nario 5 tūkst. Lt, tačiau teismas, vertindamas neturtinę žalą, atsižvelgė į tai, kad D.Šamrajus buvo provokuojamas.

Nuosprendis per 20 dienų nuo paskelbimo gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt