Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Ugnius Kiguolis reikalauja atsiprašymo: jis ir Monika Šalčiūtė – ne „Kugelis ir Šaltiena“

Monika Šalčiūtė ir Ugnius Kiguolis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Monika Šalčiūtė ir Ugnius Kiguolis
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Tarp verslininko Ugniaus Kiguolio ir lenktynininko, Kauno miesto tarybos nario Dainiaus Matijošaičio užvirė žodžių karas – įsižeidęs U.Kiguolis reikalauja Dainiaus viešo atsiprašymo ir tikrovės neatitinkančios informacijos paneigimo.

Konfliktas tarp judviejų įsipliekė po to, kai liepos 2-ąją D. Matijošaitis savo socialinio tinklo paskyroje pasisakė apie vieną situaciją.

„Toli gražu ne kiekvienas pastebės ant šiandienos žurnalo viršelio tą gražią... mašiną... Prisipažinsiu, kai gavau skambutį su prašymu „paskolint savo lenktyninį automobilį vienos porelės fotosesijai“ pirma mintis buvo „Šaltiena ir Kugelis“ (supraskite kaip norite) ir jau buvau paruošęs griežtą „NE“, bet išgirdęs, kad tai šaunieji Stonkai, su malonumu sutikau“, – liepą feisbuke parašė D.Matijošaitis.

Elijaus Kniežausko nuotr./Dainius Matijošaitis
Elijaus Kniežausko nuotr./Dainius Matijošaitis

Šis jo pasakymas užkliuvo U.Kiguoliui, kuris pateikė raštą Vyriausiajai rinkimų komisijai, Kauno miesto savivaldybės Etikos komisijai ir Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui reikalaudamas viešai paneigti tikrovės neatitinkančią informaciją ir savivaldybės tarybos nario atžvilgiu atlikti patikrinimą.

Bus įdomu pamatyti, ar nepritrūks lenktynininkui sportinės ir politinės drąsos atsiprašyti.

U.Kiguolio pateiktame reikalavime rašoma, kad „Ugnius Kiguolis ir Monika Šalčiūtė suprato, kad Dainiaus Matijošaičio paskyroje įvardinta porelė „Šaltiena ir Kugelis“ turėta omeny būtent Ugnių Kiguolį, jį pavadinant „Kugelis“ ir Moniką Šalčiūtę, ją pavadinant „Šaltiena“.

Pasidalijęs šiuo dokumentu feisbuke U.Kiguolis pakomentavo, kad tikisi atsiprašymo.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ugnius Kiguolis
V.Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ugnius Kiguolis

„Smagu žavėtis talentingais jaunaisiais sportininkais ir visai nesmagu, kai jiems reik priminti jų pačių atsakomybes bei galimas pasekmes. Bus įdomu pamatyti, ar nepritrūks lenktynininkui sportinės ir politinės drąsos atsiprašyti.

Ar įjungęs kvailumą įrodinės, kad kažką kita norėjo pasakyti. Linkiu tau, Dainiau, gyvenime ir politikoje neslidinėti taip kaip trasoje“, – sakė U.Kiguolis.

Ar D.Matijošaitis atsiprašys U.Kiguolio? Su juo Žmonės.lt penktadienį susisiekti kol kas nepavyko.

Ugniaus Kiguolio reikalavimas
Ugniaus Kiguolio reikalavimas
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt